Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ha kénytelenek...

Anyukák! Ha kénytelenek vagytok táppénzre menni ovis gyermeketekkel mennyire érzitek magatokat kellemetlenül a munkahely miatt?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nincsen segítségem.
2011. dec. 3. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon...a főnököm közölte, hogy legközelebb már csak a cuccomért kell visszamennem, ha otthon maradok vele.

(jah, és az a tipikus manager asszony, 40 éves, szingli, gyereke nincs)

2011. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Manager" asszonynak fogalma nincs ,hogy milyen lehettelen helyzte tud ez lenni,ő milyen megoldást tud felajánlani,fizeti a gyermekmegőrzést ilyen esetben,vagy hogy old meg,ha nincsen segítséged?


Mégis mit tehetünk?

2011. dec. 3. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit...én mostmár csak imádkozok
2011. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én főnököm egy tündér, közölte, hogy számítsak rá, hogy minden sz@rt el fog kapni majd a gyerek, és gyakran kell otthon maradnom vele, de ne izgassam magam, ez teljesen természetes. Cserébe 3 ember munkáját végzem neki, mikor bent vagyok:) Azt mondta neki így tökéletes:)
2011. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy ha beteg lesz a kicsi, akkor a barátnőm otthon dolgozik, átviszem hozzá...
2011. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És ti még jó helyzetben vagytok. (Na idéző jelben persze!)


Nekem olyan munkám van, hogy nincs állás, nincs főnök. Ha dolgozom, kapok pénzt, ha nem, akkor nem, viszont ha lemondok valamit, legközelebb jó eséllyel nem engem hívnak.


Nagyi szokott szabit kivenni, vagy sógornőmet próbálom mozdítani, itthoni munkánál a lányom is velem van (na ez nagyon gáz, mert nyelvet tanítok, és tutira közben jön oda, hogy ez kell, az kell).


Hála Istennek ez a második év, és most sokkal kevésbé beteges, mint első évben, amikor még szerencsére otthon voltam a még kisebbel, aki most bölcsis, de ő elég jól bírja eddig. (Október óta jár)


És ha szerencsém van, akkor betegek, amikor amúgy sincs épp munka...

2011. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még nem tudom 1 hónap múlva megyek vissza.de már mondtam a főnökömnek,akinek amúgy van kis gyereke,hogy sajnos ez elő fog fordulni.viszont ismer,és tudja hogy nem vagyok az a betegbe menős fajta,de ezt muszáj megoldani.a párommal felváltva leszünk majd betegbe,igy talán eloszlik,és ha már nem annyira beteg vigyáznak rá a nagyik is.de elsődlegesen én maradok.1 év amit ki kell bírni igy állítólag,a másik év az oviba már sokkal könnyebb lesz.viszont ha bent vagyok megpróbálok én is adni a főnöknek,jol elvégzem a feladatom,plusz munkát vállalok,vagy olyant amit más nem szívesen csinál meg,tehát én is adok,nem csak kérek.
2011. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!