Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor és hogyan vezettétek be...

Mikor és hogyan vezettétek be a korábban anyatejes gyermeketeknél a tehéntejet?

Figyelt kérdés
Használtatok mellé pl. babatejet?
2009. máj. 15. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, 16 hós koráig szopizott, utolsó hónapban csak este, az utolsó kéthétben mikor szopizott este, előtte adtam neki bolti tejet is kb 1 decit és utána szopi és kéthét múlva már zökkenőmentesen csak azt itta
2009. máj. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 1 éves korától kezdtem,elöszőr csak a 1,5%-os tejjel,aztán a 2,8-al,majd szép lassan átállt a tehéntejre.Most 3 éves,és fél liter tehéntejet iszik meg naponta.Erős gyerek.Kicsivel kezd,ne terhelje meg hírtelen a máját.
2009. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok,házitejet akartam írni utoljára.
2009. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másfél éves korától kapott sima 1,5 %-os tégladobozos tejet (ill, abból kakaót), de a cicit csak pár hónap múlva hagyta el.
2009. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lanyom 8 honaposan valasztotta el magat, 11 honapos koraig tapszert, utana meg rogton 0%-os tehentejet kapott. Azota is azt issza reggel es este, etkezeskhez meg vizet.
2009. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!