Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hátsó rágófogak - dühkitörés....

Hátsó rágófogak - dühkitörés. Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés

2.5 éves lányomnak most jön a két hátsó felső rágófoga. Tegnap óta egyfolytában sír, dühöng, magát és minket is üt. Egyszerűen nem tudunk ilyenkor vele mit kezdeni. Üvölt mint a sakál egész nap. Igazából nem tudom pontosan hogy a fogai miatt lehet-e, mert a 4 csücske már kint van mindkettőnek, de még teljesen nem. Eddig nem okozott neki fájdalmat, és azt hittem hogy ezután sem fog. Vagy csak ezután fáj a legjobban? Nálunk ilyen még nem volt. A többi fognál is nyűgös volt, de amit most csinál az már félelmetes. Ma már kétszer majdnem korházba indultam vele, mert úgy megijedtem, ahogy visított. Az is hozzátartozik, hogy pár napja elkapott egy vírust, de már kifelé tart belőle, nem tudom hogy ez okozhatja, vagy a foga. De az egész ökle a szájában van és csorog a nyála. Létezik hogy most fáj neki a legjobban, amikor már kint mind a négy csücsök? Nálatok voltak ilyen dührohamok?

Bocs, hogy ilyen hosszú lett.


2011. dec. 6. 17:55
 1/5 anonim válasza:
Nálunk mind a 3 gyereknél bejött a zsibbasztós krém. fenébe nem jut eszembe a neve. Én is kipróbáltam onnan tudom hogy zsibbaszt. Patikus biztos tudja mi a neve.
2011. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én megnézetném dokival,de fájhat annyira sőt még a füle is fájhat,oda is sugározhat.Hacsak nem a betegség szövődménye.Én is azt hittem az enyémnél hogy kifelé tart és most fáj az arca,ugyhogy mi is dokihoz megyünk emiatt.
2011. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fáj az arca? A betegségtől?

2 napja voltunk a dokinál, megnézte mindenét, de nem talált semmi bajt, csak hogy egy vírus volt. Most kapott fájdalomcsillapító szirupot, attól egyből jobban lett, igaz még nyűgös volt kicsit, de már nem őrjöng.

Csak az a baj, hogy nem mondja meg hogy hol fáj, hiába kérdezem meg mutatom.

2011. dec. 6. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen a nagynak arcüregre ment,már úgyvolt hogy megy oviba pedig.Erre tegnap este az enyém is a 2 évesem hasonló tüneteket produkál mint a tiéd,megkérdeztem hol fáj a fülére mutat.Tuti jó.Hetek óta nem keveredünk ki belőle.Reggel voltunk dokinál,mert a kicsinek 38 volt a hője.Azt mondta nem lát semmi bajt,lehet hogy már készülnek a rágók,de azért írt sumetrolint.A nagynak meg mégegyfajta antibiotikumot.Az a baj hogy csalóka hogy mitől is fáj.Jobbulást nektek is.Én is fájdalomcsillapítót adok,mert nyüszög,és elviselhetetlen:(
2011. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerencsére 2 napig tartott ez az állapot, már túl vagyunk rajta. Azóta minden rendben. Valószínű összejátszhatott a fog kijövetele és a vírus utáni legyengült állapot.
2011. dec. 9. 16:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!