Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdtétek a külön altatást?

Mikor kezdtétek a külön altatást?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem akik együtt alszanak a kisgyerekkel....külön ágy először, aztán külön szoba?
2009. máj. 15. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jól mondod, először külön ágy, aztán szoba. Mivel a mi kicsink hasfájós volt, az első időket együtt szuszogtuk át, egy szobában, de utána, kb 7-8 hónapos korától külön szoba. Ha jól alszik éjjel, akkor megváltás a szülőknek, hogy külön aludhatnak a kicsitől. Ha többször ébred, akkor talán nem árt első időkben egy fekhely az mamának a kicsi ágya mellett, hogy ha kell, ott aludhasson vele.De a későbbiek során már ez is elhagyható és jöhet az önálló alvás!

2009. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mi sosem aludtunk egy ágyban (császáros voltam, mozdulni is alig bírtam az első hetekben), viszont külön szobában kb. 3 hónapos koráig. Amikor átaludta már egy ideje az éjszakát, gond nélkül külön szobába költöztettük. Mondjuk nálunk a gyerekszoba közvetlenül a hálónk mellett van, nyitott ajtónál alszunk, gyakran hallom, ahogy szuszog:)
2009. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, úgy értettem, hogy egy szobában 3 hós koráig.
2009. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 1 eves koraban tettuk kulon szobaba. Az elso honapokban a mi szobankban aludt a kicsi kisagyban, aztan miutan egyre rosszabbul aludt, 10 honapos koratol velunk a nagyagyban.

aztan megvettuk neki a heverot (szethuzhatos, igy elfer rajta es nem esik le), mentunk a kulon szobaba. egy ideig mellette aludtam, igaz beteg is volt (igy legalabb apuci is pihent), aztan egyre tolodtott az ido, hogy melle kellett fekudnom, most mar csak hajnalban (5kor kap tejet, ekkor nehezen alszik vissza).

a gyerekszoba kozvetlen a mienk mellett van, nincs bebior, de vannak szuper reflexeim:)

2009. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!