Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Inlfuenza / H1N1 oltás! Ki,...

Inlfuenza / H1N1 oltás! Ki, hogy dönt (ött),2 éves vagy fiatalabb kicsije megkapja vagy sem?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 8. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
3 éves lesz a fiam, de neki sem adatom be, ahogy magunknak sem.
2011. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Senki nem kapja meg a családban.
2011. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi értelme ezt akárkinek is beadni. Ebben is csak a pénz a lényeg. 2 éve egy ismerősöm beadatta magának, aztán két hét múlva beteg lett. Aki nem kapott oltás, annak természetesen semmi baja nem volt.


Persze ez csak az én véleményem, de influenza ellen nincs hatékony védőoltás, mert rendkívül gyorsan változik a vírus genomja és két hét múlva már egy másik fertőz, más antigénekkel.

2011. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem oltatja be magát senki, és a babát sem fogjuk!
2011. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

És várok még! Olyan nincs is aki beadatja?

2011. dec. 8. 13:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Több éve beadatjuk, már a harmadik éve kap influenza ellen oltást(amióta lehet H1N1 ellen is), ahogy a család minden tagja. Most három éves, de értelemszerűen tavaly is megkapta.
2011. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom beadatta magának, mi még itthon vagyunk a fiammal, 2 és fél éves, úgyhogy nem tudom. Én eddig mindig beadattam a fiamnak is, magamnak is, de most valahogy bizonytalankodom. Nem tudom van-e értelme. Egyáltalán van már influenzás megbetegedés? Szerintem, mindkét döntést meg lehet érteni. Ha te inkább az oltás mellett vagy, akkor adasd be. Igazán úgyis akkor fogsz megnyugodni. Lehet, hogy én is így döntök majd, ha már elkezdik a hírekben nyomni, hogy hány halálos áldozattal járt a vírus.
2011. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tervezem beoltatni sem a közel két éves gyerekemet sem magunkat. Ha nagyon beteges lenne, akkor talán elgondolkodnék rajta. De így nem!
2011. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16hós a lányom nem adatom be neki. Magunkat sem oltatjuk be.
2011. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki megkapta tavaly, akkor még a babuci pocakban volt. :) idén már is sajátot kap. Most 11 hónapos
2011. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!