Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Inlfuenza / H1N1 oltás! Ki,...

Inlfuenza / H1N1 oltás! Ki, hogy dönt (ött),2 éves vagy fiatalabb kicsije megkapja vagy sem?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 8. 13:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtok!

Én is bizonytalan vagyok!

Mi is be szoktuk oltatni magunkat,(de csak 2 éve) terhesen is megkaptam! Tavaly 9 hósan még nem, de most idén már erősen gondolkodok rajta, hogy beadassam-e a kisfiamnak!

Nyugodtan írjatok még, ki, hogy gondolkodik erről most?

Köszönöm előre is!

2011. dec. 8. 14:06
 12/17 anonim ***** válasza:
A lányaim 2 és 4,5 évesek. Megkapták, semmi bajuk. A nagy két éve is kapta, és akkor voltam terhes, oltattam, és mind itt vagyunk. Én így vagyok nyugodt. Hiszem hogy az oltás azért van hopgy megvédjen. Én hálás vagyok az orvostudománynak, hogy nem kell a gyerekem halálos ágyánál ülni ahogy anno nagymamám tette, mikor difftériában, és agyhártyagyulladásban meghaltak édesanyám testvérei. Valószínüleg a spanyolnáthában elhunyt ezrek is hálásak lettek volna a védőoltásért.
2011. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Megértelek, hogy így érzel kedves utolsó!

És a másik vélemény is érthető persze..

De kérlek is Titeket, hogy írjátok meg azt is , miért kéritek vagy miért nem kéritek az oltást a piciknek!

Én kérném az oltást, hasolnó okokból ahogy az utolsó hozzászólásban olvashatjuk! És félek tőle, a mellékhatásai miatt! Így leszek bizonytalan, hogy mivel teszek jót vajon?

2011. dec. 8. 14:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A mellékhatásokról azt tudom neked mondani, hogy semmi más mellékhatása nem lehet, mint bármelyik kötelező oltásnak. Az oltásban nincs higany sem. Csak a vírustörzsek elölt fehérjéi, és sóoldat.
2011. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

vaciláltam mert most kezdi a bölcsit (csak ezért, ha itthon lenne nem adatom be neki)

végül úgy döntöttünk, hogy nem adatjuk be neki idén se.

most aztán főleg örülök, hogy eddig 1 emberben mutatták ki az influenzát Mo.-on, 2 éve ilyenkor már 2 hete le voltak zárva a kórházak

2011. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tavaly nem, de idén mindenki megkapta, mert most kezdte a lányom az ovit.

Én is megkaptam, gyerekek 1 és 3 évesek.

Ha már eggyel kevesebb betegség lesz, az is valami.

Ha nem menne oviba, nem adattam volna be.

2011. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm újra a válaszokat, és örülök továbbra is ha még többen írtok!

Minden jót minden kedves válaszolónak!

2011. dec. 8. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!