Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelező az oltás mindenütt...

Kötelező az oltás mindenütt (H1N1), csak akkor jöhet apa szülni? Törvény előírja?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok akadva, mert sem én sem a férjem nincs beoltva és nem is akarjuk magunkat beolttatni. Nem tudnék a férjem nélkül szülni. Most a barátnőm férjét nem engedték be, (Kiskunhalas). Vajon meddig tarthat ez??? Vagy mostmár örökre így lesz?? Júniusra vagyok kiírva... lezajlik addig?
2010. jan. 18. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miskolcon akkor sem mehetne be az apuka, ha be lenne oltva, teljes tilalom van. Nekem még egyedül kell szülnöm sajnos :(

De nyárra biztos feloldják, nyugi!

2010. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szia.nyugi addigra biztos h lezajlik.sztem márciusra már sehol nem lesz ilyen.barátnődet sajnálom és is ettől félek h nem engedik majd be a párom nekem még 5 hetem van hátra.de bízom h beengedik.35 h kismama
2010. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Írtam privit!
2010. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jah és mellesleg nincs látogatási tilalom, és maga a barátnőm sem volt beoltva, akkor meg??? úgyis bevitték a vírust.. :S
2010. jan. 18. 12:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy ha nincs látogatási tilalom, akkor a kispapát miért nem engedik be? Ezt a kórház igazgatója szabja meg, én így tudom. Nyárra biztos lecseng a H1N1 járvány.
2010. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gondolom igy probaljak meg a kockazatot csokkenteni. Vegulis logikus. Az anyukanak muszaj ugyis bemennie. De az apuka nelkul is meg lehet szulni. Es egyaltalan nem mindegy, hogy 20 ember kerul be ujszulottek kornyekere, aki bevihet barmilyen betegseget (ezalatt 20 nem beoltott kismamat ertek), vagy 40 ember (a 20 nem beoltott kismamahoz tartozo 20 nem beoltott kispapat is beleertve). Ugy a kockazat a duplajara none. Tenyleg nem mindegy.

Nem hiszem, hogy ez torvenyi szigoritas, de azt gondolom, hogy a korhaz vezetosege fektethet le ilyen szabalyt.

De nyar meg messze van, nem kell felned.

2010. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos, Halas csak ilyen kórház...
2010. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden mindkettő (hagyományos, h1n1) 10 napnál régebbi védőoltás kell apás szüléshez. Nyárra csak lezajlik! Szerintem ezen még felesleges paráznod:)
2010. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. kicsit megnyugodtam.. :) én egyedül NEM szűlök. :)
2010. jan. 18. 17:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A szegedi kommenthez, csak annyit, hogy én a hétvégén hívtam fel a klinikát és azt mondták, hogy elég a H1N1 elleni védőoltás, a "síma" nem kell, hogy beengedjék a kispapát.
2010. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!