Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 2 éves. Nagyon imádjuk...

Kisfiam 2 éves. Nagyon imádjuk, ám mióta megszületett jóval kevesebb időnk, energiánk van egymásra férjemmel. Más is érzi így?

Figyelt kérdés
Mivel dobjátok fel a hétköznapokat,estéket,éjszakákat?Alszik néha maminál a gyereketek,hogy kettesbe lehessetek?Ő még soha nem aludt máshol,nem akartam,de már nagyon érzem hogy itt az idő.Arra is gondoltam,hogy elmehetnénk csak egy éjszakára valahova kettesbe,a környezetváltozás is jót tenne a kapcsolatunknak.
2011. dec. 9. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan vagyunk igy, ez egy ilyen idöszak. Mi nem dobjuk fel az ejszakakat/napokat, hanem örülünk, ha kialudhatjuk magunkat. :) Nekünk aza termeszetes, hogy nem aludt meg soha mashol, mivel nincs is lehetöseg ra (anyutol 100 km, anyosek mas tipusuak), de nem hiszem, hogy örülnek, ha lenne... Az viszont jo lenne, ha annyiban szamithanank segitsegre, hogy pl. mas hozza/viszi oviba vagy amig a karacsonyfat, ajandekokat intezzük, mert ez sem megoldhato. De allitolag sokan vagyunk...

Nekünk ez termeszetes, es nem erzem, hogy a kapcsolatunkat fel kene dobni barmivel, szerintem ha 2-tök között egyenlöen oszlanak meg a közös feladataitok, akkor vagy mindketten ugyanazt erzitek. Vagy hogy most ugysincs ra idö, vagy hogy van, es jo lenne... Hat beszeljetek meg!

2011. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálumk fél 9-kor már alszik a fiam, mi filmeket (krimi, vígjáték) töltünk le és azt nézzük. Otthoni mozi :o)Hozzá pattogatott kukorica, sütike.

A nagyszülők messze laknak, segítség semmi. Viszont egy jó filmtők ki tudunk kapcsolódni a hétvégén. Hát ennyi, de ez is valami.

2011. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a férjed és te közti kapcsolat, és ha nektek ez baj most, hogy kevesebb idő van, akkor ha van lehetőségetekek, kezdjétek el kihasználni, mielőtt mélyre zuhan a kapcsolatotok. Nálunk nem volt lehetőség semmi, és változott a kapcsolatunk sokat. Jóban vagyunk, de mindkettőnknek a gyerekek az elsők úgy érzem, és nekem ez mostanában nehéz. Ha lett volna segítség biztos más lenne. Ha akár egyikőtök is igényli a többszöri kettesben levést, megéri megtenni.
2011. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi talán ott rontottuk el, hogy a kezdetektől fogva mindent magunk szerettünk volna megoldani. És egyetlen percet sem akartunk a kisfiúnk nélkül eltölteni. Bizony nekem is az első a gyermek volt az első perctől fogva, aztán ha volt egy kis időm, magammal is szerettem volna kicsit törődni (netezés, olvasás, hajmosás...) és azon vettem észre magam, hogy vége a napnak és a férjem alig kapott belőlem. A gyermek megszületése előtt igazi szerelemben éltünk, mint a tinik, hiszen nagy nehezen kellett megküzdenünk egymásért, igazi szerelem a miénk. Ezt a "monoton rabigát" úgy kezdjük kicsit oldani, hogy heti 1-2x fél napra a mamánál van a kisfiúnk, mi addig csak egymással foglalkozunk. Ez feltölt mindkettőnket kicsit. Meg rengeteg közös, családi programon is részt veszünk, néha elmegyünk itthonról 2-3 napra. Nekem pl. iszonyúan fontos a változatosság, hogy ne legyen minden áldott nap ugyanolyan. (Ja, és napi 2 dupla kávé..:)
2011. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!