Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 évesetek mit szokott...

2-3 évesetek mit szokott építeni legtöbbször legoval, illetve melyik a kedvence?

Figyelt kérdés
mármint a duplon belül melyik szett a kedvence?
2011. dec. 10. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamelyiket szeretnéd megvenni karácsonyra?

Nekünk megvan a nagy kezdőkészlet, zöld dobozos, cicás. Abban vannak az alapkockák. Van 3 kiegészítőnk is, a jegesmedve-oroszlán-zsiráf-állat gondozó kombináció (azt hiszem állatkert a neve), a másik a háziállatok (bari-disznó-kis talicska-ló-tehén) a legújabb pedig a micimackós csomag. Jah, és van még egy babakocsis anyuka-kisbaba páros is.

Egyformán szeret velük játszani, egybe tartjuk őket,m a dobozba pont belefér az összes. Mostanában buszt épít, vagy várat, ahová az összes figura befér.

3 éves kislány

2011. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, egyrészt karácsonyra szeretnék ötletet gyűjteni, a micimackósat kapja de még egy apróság a fa alá férne.

másrészt nagyon fantáziátlan vagyok, azért is kérdeztem :D általában házat, várat, garázst, farmot, kertet vagy hajót építünk de szegénykém kezdi már ezeket unni :D

2011. dec. 10. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:

kétévesem egyedül még csak tornyot tud duploól építeni, én szoktam neki házat, boltot, alagutat a kocsiknak (ált ez a kedvenc)

A készletek közül neki a boltos a kedvence (match-ban akciós pontgyűjtővel!), illetve az autókkal játszik, ki-be pakolja az utasokat és megy egy kört (motor van neki, busz, doktornéni autója)

2011. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!