Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történik a kisfiammal? Nem...

Mi történik a kisfiammal? Nem tudom a viselkedését kezelni.

Figyelt kérdés

Talán 2 hete vettem észre, hogy olyan gesztusai, megnyilvánulásai vannak, ami eléggé idegegesítő, sértő tud lenni. Gesztikulál, fintorog, kiabál, csapkod, szurkál és előszeretettel használ 2 szót: kaka és büdös. Ez annyira új nekem, egyelőre fogalmam sincs hogyan kezeljem. Csúnya, amit csinál, az oviban is szóltak, hogy rendetlenkedik mostanában. Szeptemberben kezdte az ovit, ami egészen jól alakult, nem volt sok gond a beszoktatással. Eleinte a kistesót néha fellökte, de ez is abbamaradt, nagyon jól elvannak itthon. Az oviban lassan nyitott a többi gyerek felé, viszont most, hogy talált magának társat, akivel elejétől kezdve voltak gondok, mert verekedett, elvette mások játékát...egyszerűen rendetlen lett. Az óvónők szerint már nemcsak benne van a rendetlenkedésbe, de néha értelmi szerzője is azoknak.

Mit tehetnék? Amúgy egy csendes, értelmes kisfiú...

Átesik ezen vagy tehetek valamit? Rossz nézni amiket csinál, tanácstalan vagyok.

Valakinek tapasztalata, véleménye?


2011. dec. 11. 16:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam szeptember 21 óta ovis.Ő angyalka az oviba,egyedül öltözik,pakol mások után ,nincs semmi gond vele.Amikor itthon van kezdődik a hiszti, sírás ,ez teszik ez nem tetszik.Szinte minden reggel nagyon nehéz elindulni oviba.Nálunk is kis tesó van,augusztusban született,ez is hozzá tett egy lapáttal:)
2011. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hú az én fiam ugyanilyen volt. Volt egy kis haverja... Nem is értem hogyan bírták őket az óvónők. Elsőben megváltozott, pedig a nagycsoportot 2X járta. Viszont az oviban kitombolta magát és a suliban kitűnő tanuló és a magaviseletével sincs gond. Egyszer voltunk bent az oviban és megjegyezte: " Anya, én nem voltam ilyen jó fiú az oviban. " Kitartás!
2012. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!