Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek Influenza elleni...

2 évesnek Influenza elleni oltás. Kinek milyen reakcióval járt, és mennyi idővel az oltás után?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 12:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem egy részből áll ha először kapja a gyerkőc. Nekünk is kettőt mondtak.
2011. dec. 17. 20:30
 12/14 anonim ***** válasza:
nálunk mindenki egyet kap. A fiam is egyet kapott, hiába először kapta. Eddig erről nem is hallottam még itt a gyakorin sem.
2011. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor megint találkoztunk az ahány orvos annyi szokás jelenségével:o)
2011. dec. 18. 11:54
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk pedig két részből áll! A 2 éves unokanővére a kisfiamnak, is kettőt kapott, most kapta a másodikat! Egy hónap külömbséggel! De én úgy gondoltam, azért kell kettő, mert még picik! Azt hittem talán 3 éves kor alatt kell kettő! De , hogy van ahol meg csak egyet adnak??? Nem értem!! Vagy ott nagyobb adagot adnak talán! Itt meg két kisebb adagot!? Kevesebb mellékhatással talán? Nem tudom! Aki tudja írjon ;)
2011. dec. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!