Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ötleteket gyüjktök! Milyen...

Ötleteket gyüjktök! Milyen játékkal szeret játszani 3éves fiatok?

Figyelt kérdés
Karácsonyra valami olyant szeretnénk neki venni ami nem végzi 3nap után a többi játék között a játékos dobozban :-)
2011. dec. 15. 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lego, lego duplo, toa, Nálunk ezek a menők, a fiaim 6,8 évesek, és még mindig ez a kedvenc.
2011. dec. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

3 évesen a fiam nagyon szerette a játszva megismerjük sorozatot.

[link]

Vagy esetleg a Colorama társasjáték. Az én kisfiam ilyenkor bagyon szerette már a társasjátékokat.

2011. dec. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 3 éves. Neki nagy kedvenc a Duplo és a puzzle. Minden mással csak ideig-óráig játszik, de ezeket nem tudja megunni. Amit még szeret az a főzőcskézés, ezért ő karácsonyra babakonyhát kap.
2011. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy látom legalább nem én vagyok az egyetlen akinek a kisfia konyhát kap karácsonyra.Az én fiaim is imádnak főzni. Az építőkocka, a kirakó, a leg magic is nagyon menő.A kisfiaim 2,5 és 5 évesek.Mondjuk a kicsi még kirakózni nem igen tud , de nagyon próbálkozik, úgyhogy a te kisfiadat is lehet érdekelné már 3 évesen.
2011. dec. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam szívesen rajzol,kirakózik,épít,a kabaláival szituációs játékokat talál ki.

A bölcsiben viszont egész nap szerel,vagy tologatja a babákat:)

Pár hónapja társasozunk is,kedvence a kisvakond és barátai és a piranja pánik.

(Karácsonyra párosítókat és társast kap)

2011. dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló!


A leg magic nem egy fitneszgép? Azon mit szeretnek? :D

2011. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minden ami bővíthető, duplo, fa vonat, fa építő. Stb.
2011. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

KEdves 4.

Igazad van, csak most épp nagy fogyókúrába vagyok aztán már úgy látszik csak az lebeg a szemem előtt :).Geomag-et akartam írni, csak valahogy össze kevertem, bocsi.

2011. dec. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagyis 6., már megint hülyeséget írtam a 4. én voltam:).
2011. dec. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az én fiam is játék konyhát kap.imád főzőcskézni,a bölcsiben is sokat főz.de amikor volt a Mikulás ünnepség,úgy jellemezték,hogy ő a csoport szerelőmestere.úgyhogy a szerelő állványos is gondolkozok a konyha helyett.majd meglátjuk.szerszámai vannak övvel.kap még egy elemlámpát.pár napja meglátta az apja lámpáját,ami a bicaján van,és csak nagy ordítások közepette tudtuk kiszedni a kezéből,világított volna mindenre.meg kap még egy szintetizátort.ezeket nem tőlünk kapja,hanem a családtól,tőlünk puzzle szőnyeget kapott,hogy azon tudjon játszani(meg hogy az alattunk lakó ne dübögjön meg ordítson,ha kiszalad a szobából)
2011. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!