Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok ötleteket még? Mit...

Adnátok ötleteket még? Mit szoktatok otthon a gyerekkel kreatívoskodni, meg játszani?

Figyelt kérdés

Vettem egy vastag naplót, és abba gyűjtögetek mindenféle ötletet, hogy esős időben mit csináljunk a gyerekkel, vagy mit játsszunk. Sok összegyűlt már, de biztos hogy még rengeteg féle dolog van amire nem is gondoltam, ezért fordulok hozzátok. Pl.mit szoktatok a gyerekkel játszani? (3-10éves korig), vagy ha leültök az asztalhoz, akkor mit csináltok? Csak rajzoltok együtt? Pl. milyen saját készítésű ajándékot csináltatok már együtt?

Bármire kíváncsi vagyok, ami ötletes, és a gyerekkel együtt lehet csinálni.


2010. nov. 11. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Kicsi még nem lehet vele de itt van pár ötlet:

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a linkeket, mindenképp átnézem őket. :))

Várom a további ötleteket:)

2010. nov. 11. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
z én fiam még kicsi, nincs két és fél éves, de gyűjtöttünk leveleket, befestékeztük őket, és lenyomatot készítettünk, a gesztenyefigurák nem sültek el jól, ahhoz még kicsi volt, szétesett a kezében állandóan, szoktunk gyurmázni, só liszt gyurmával, készítettünk parkolót kartonból, na az sem sokig bírta:)
2010. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én fiam 2 éves lesz karácsonykor, szóval még ő is picúrka. Viszont előre gyűjtögetek. :))Rengeteg ötletet szeretnék addigra a füzetbe írni mire odakerülünk.
2010. nov. 11. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:

én ezt bújom mikor ötlet kell:

[link]

2010. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mostanában gipszet öntöttem kis karácsonyi formákba, hátukba mágnest tettem. A gyerkőcökkel kifestjük őket temperával ill. akrillal és hűtőmágnesek lesznek.

Nagylányom most kapott zseníliadrótot, abból hajtogat ügyesen mindenfélét.

Ajánlom még az origamit is. Neten is van sok jó ötlet, de könyvet is tudsz beszerezni. http://www.youtube.com/watch?v=fPt5E7zBkyY

2010. nov. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek is!!
2010. nov. 21. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!