Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anya otthon? Mit tegyek tűrjek?

Edus83 kérdése:

Anya otthon? Mit tegyek tűrjek?

Figyelt kérdés
Gyönyörű,okos kislányunk van,sajnos nagyon rossz a a kapcsolatunk apukával ,nekem nincs családom aki segíthetne sajnos.Mindenünk meg van gyereket gondozza,minden meg vesz,de mi egyáltalán még beszélni is alig beszélünk mit tehetnék??Nem bírom már ezt a boldogtalanságot.Tudom tőlünk rosszabb helyzetben élők vannak,de olyan bánatos vagyok már mint anya,mint nő semmibe vesz,gyerekért ennyire fel kell adni magamat??
2011. dec. 18. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nem próbáltatok még beszélni erről?Ő miként vélekedik erről?
2011. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem,semmiképp sem,de ezt te is tudod.viszont sok sok beszélgetést,sok sok próbálkozást megér a dolog,hisz valamiért összekerültetek.menjetek el vacsorázni kettesben,bízzátok a gyereket egy barátnőre,vagy bébiszitterre.vagy csak ha este elelszik vegyél elő egy üveg bort és kötetlenül beszélgessetek,ki hogy van,hogyan érzi magát,ha ezek megvannak és még mindig ugy gondolod hogy ez nem megy,tedd ,eg a lépéseket természetesen közös megbeszélés után.ha boldogtalan vagy azt a gyerek is megérzi,és neked is jár valaki aki imád éás a tenyerén hordoz.
2011. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy attól jobb anya leszel hogy feláldozod magad a gyereked miatt.Tény jobb a gyereknek családban felnőni de boldog család mint egyedülálló szülővel de nem mindenáron.A gyerek belőletek vesz példát milyen a szerető család egy jó férj feleség és ha előtte ez a példa él majd neki is ilyen családi kapcsolata lesz.Válj el és éld az életed úgy is tudsz jó anya lenni a férjed pedig jó apa
2011. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ha beszélni próbálok mintha a falnak beszélnék,és közbe vágva mondja én szeretlek:)!!Hát köszi!!!És ennyi!!Tényleg mindent megpróbáltam,Babánkat senkire nem tudom hagyni,ha néha anyukája vigyáz gyerekre az is fél óra kb.Néha vásárolni megyünk kettesbe de ott is kb kasszánál találkozunk!!Tűrök még hátha jobb lesz vagyis addig amíg elmegyek dolgozni,valahol csak van valaki aki szeretni tudna!!Nagyon köszönöm itt legalább elmondhattam valakinek:)!!
2011. dec. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!