Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Műköröm baba mellé? Más...

Műköröm baba mellé? Más anyukának is van műkörme picur mellett? Nem karmoljátok meg őket?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig rágtam a körmömet, ezért igen csúnyácskák lettek, úgyhogy rendszeresen járok műkörmöshöz,akik szépen megcsinálja. Egy éves porontyom van, amíg icipici baba volt nem féltem hogy megkarmolom, mert akkor még nem volt ilyen mozgékony, de ahogy aktívabb lett kezdek félni: nem szeretném megkarmolni. 1 éves anyuka
2009. máj. 18. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Van, még sosem karmoltam meg.

Persze nem óriási, és nem hegyes, nem sarkos. Általában közepesnél kicsit kisebb, átlátszó, franciás zselé.

Szüléskor is volt egy kis szolíd, megkérdeztem az orvosomat, engedélyezte, pedig császároztak.

Kezdetnek csak kicsit csináltass!

2009. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kontaklecsém folyadéka szinte oldja a saját körmömet, ezért nekem is francia zselé van rajta. Szintén szolídan, ovális és rövid. Persze előtte is volt, ezért már megszoktam, hogy hogyan kell vele fogni vagy hozzányúlni bármihez is.
2009. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 15 éve folyamatosan van...amikor szülni mentem is volt,csak akkor rövidre vágattam,és nem kocka fazonja volt.A baba most 1 éves,és már újra kocka és hosszabb is.Ettől függetlenül még soha nem karmoltam,vagy sértettem meg vele.Igaz,nekem ennyi év után már hozzá szoktam.
2009. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
JAVÍTOK:igaz,én ennyi év után...
2009. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 18. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly volt egy ideig, akkor volt 8-9 hónapos a fiam, de leszedettem két dolog miatt: nem bírta a körmöm nagyon, mert folyamat lepattogott, másrészt én body piercer vagyok, és bár nem dolgozom most, de akinek nagyon sürgős, vagy ismerős, azt bevállalom itthon csak úgy szívességből, de műkörömmel nem tudom megfogni az ékszereket.

De a fiamat sose karmoltam meg, azzal semmi gond nem volt.

2009. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a popsikenőccsel vívtam harcot műkörömmel, egyébként én sem karmoltam, de a pelenkázás...az kész káosz volt nekem:)
2009. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is volt több évig, de aztán beszüntettem, pedig nagyon megtanultam "velük élni", de most mégsem tudom elképzelni, hogy mosnám a kisfiam fülét, hogy kenném a popsiját stb. Persze nagyon jó dolognak tartom, és ha sikerül megszokni és nem karmolod a babát akkor miért ne? Én még a sajátommal is néha megkarmolom...
2009. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!