Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyermeketekkel mentek...

2 éves gyermeketekkel mentek ilyen időben sétálni?

Figyelt kérdés
Elég hideg van és picit esik a hó. Ha kellőképp felöltöztetem lemenjünk egy órára? Ti szoktatok ilyenkor sétálni? Babakocsiban is elvan,azzal is tudunk menni...
2011. dec. 19. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Persze, minden nap. A friss levegő fontos, napi rendszerességgel. Én a lakást is kieszellőztetem nagyon alaposan minden nap.
2011. dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jólesik, kimegyünk, ha nem esik jól, nem megyünk sehová. Számtalanszor volt olyan, hogy felöltöztettem a gyereket, aztán 5 perc után közölte, hogy ő haza akar menni, vagy egyszerűen visszaült az autóba, mert esze ágában sem volt a hidegben játszani. Szóval, gyerekfüggő is.
2011. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
HA babakocsiban van 2 évesen, akkor minek mentek? Vedd ki, hagy szaladjon, akkor fázni se fog. A levegő kell.
2011. dec. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megyünk 2x is.-10 fokban szoktam meggondolni a dolgot.Viszont akkor is kiviszem, csak 10 percre.
2011. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Délután, alvás után megyünk. Jól beöltözünk :)
2011. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi délelőtt megyünk (alvás előtt) egyszer kb. 1 órát. Tologatja a dömperét, imádja :) Délután azért nem viszem, mert alszik fél 4-4 ig és akkor már hamar besötétedik vagy már sötét van. De akkor nem is igényli. Babakocsiba csak akkor viszem ha bemegyünk a városba boltokba, postára.
2011. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is kint voltunk ma 1,5 órát. Nálunk 4 fok van, nem esik semmi, kis szél fúj.
2011. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!