Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik csak pár napra adták...

Akik csak pár napra adták csanába a gyerkőcöt, hogy csinálták?

Figyelt kérdés
Kislányomat januártól viszem beszoktatni, heti 3 napot fog járni. El kell döntenem, hogy milyen felállásban járjon. Hétfőtől szerdáig, vagy hétfő-szerda-péntek. Ez utóbbi nem zavarná nagyon össze? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. És hogy hány órától hány óráig volt ott a picur.
2011. dec. 19. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
"csana"- atyaég...
2011. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Mi az a csana????????????
2011. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kössz az építő jellegű válaszokat! Gyengébbek kedvéért a csana az a családi napközi!

Várom továbbra is az értelmes válaszokat! Köszi

2011. dec. 19. 16:31
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
én sem tudtam hogy mi az és épelműnek tartom magam(legfeljebb nem jártam utánna mit jelent a szó amit irtál. én hétfötöl szerdáig vinném be
2011. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Hát én sem tudtam mi az a csana, azért nem válaszoltam eddig. A szomszédunkban a kisgyereket hétfőtől szerdáig viszik reggeltől és ott ebédel. Aludni hazahozzák. Szerintem ha egy nap mindig kimarad, az nem olyan jó.
2011. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

úristen ha ilyen felsőbbrendűnek érzed magad miért írsz ide ki kérdést???

akartam válaszolni de már nem fogok.

A gyengébbek kedvééért.

2011. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

nagyon menő vagy a csanáddal meg a lepontozással.ezt is lécci.köszi

egy gyenge elméjűűű

2011. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Először is, nem pontoztam le senkit. Másodszor, köszönöm annak aki válaszolt a kérdésre. Azt meg hogy csana, nem én találtam ki.
2011. dec. 19. 20:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én heti 2-szer viszem a lányom, hétfő-szerda délelött és ebéd után hozom haza, olyan fél 1-kor, már itthon alszik.

Nekem heti 2-szer délelött van tanfolyamom, így nem én találtam ki, hogy ez a két nap legyen, hanem adott volt. De szerintem jobb, mintha hétfő-kedden menne, aztán 5 napig semmi.

Van olyan kislány aki h-sz-p jár és van k-cs-i is. Nálunk az óvónénik ezt preferálják.

off: ez a lepontozósdi meg egy nagy baromság.

2011. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó a normális választ! Már kezdett elmenni a kedvem ettől az oldaltól!
2011. dec. 19. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!