Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rövidesen visszamegyek dolgozn...

Rövidesen visszamegyek dolgozni, a kisseb gyermekem bölcsis lesz, a nagyobb pedig egész napos ovis, mikortól szoktassam az ovist egész napra az ovihoz?

Figyelt kérdés
Ráér majd akkor ha visszamegyek dolgozni,vagy előtte már szükséges?
2011. dec. 20. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát,nem tudom mikor akarsz visszamenni dolgozni,szerintem előtte 1-1,5 hónappal tanácsos elkezdeni legalább,hogy mire tényleg dolgozni mész,arra ne legyen cirkusz minden reggel az elválás...főleg ha kifejezetten anyás a gyerek...
2011. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
újraolvastam,most látom csak,hogy nem a bölcsisre vonatkozott a kérdés,hanem az ovisra...és szerintem akkorra legyen egész napos ovis,amikortól a másik bölcsis...vagyis,szépen fokozatosan szoktasd őket hozzá az új életkörülményeikhez,életfeltételeikhez...
2011. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én januártól megyek dolgozni és szemptembertől csináltuk hogy a napi 2-3 órából lett ebéd után hazamenős, utána ott alvós, utána egész végéig maradós
2011. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!