Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tanácsot szeretnék?

Tanácsot szeretnék?

Figyelt kérdés

Anyósoméktól kapott a kislányom (5 éves) egy gyönyörű, nagyon jó állapotban lévő használt(?) babát.

Ezt onnan gondolom, hogy dohos a szaga, és sok helyen koszos. Hogyan kérdezhetnék rá, úgy, hogy ne sértsem meg. Nagyon jó viszonyban vagyunk, szeret is engem. Jó volna megtudni, mert akkor mielőtt játszana vele a lányom, alaposan kimosnám!

Nincs ezzel semmi gondom, hogy használt, de ha így is van, szólhatott volna, hogy mossam ki, vagy ezt ő is megtehette volna.



2011. dec. 26. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg csak egyszerűen mosd ki, azzal nem árthatsz. Vagy említsd meg neki,hogy egyik ismerősödnek nagyon tetszik a baba és kérdezte hol vették? Mennyibe került? stb...
2011. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz rá, mosd ki az első adandó alkalommal.
2011. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nem is lenne használt de ha koszos meg büdös akkor mindenképp mosd ki!!
2011. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy kitől jött, ha koszos, büdös, mosd ki.

Ha viszont nem szeretsz ilyen holmit kapni, akkor mellesleg megemlítheted, hogy vajon kijé volt ez a baba, honnan jött ez a baba ? Lehet anyósodé volt.

Attól még ki kell mosni, de mégis másabb.

Ha vette, akkor megjegyzed, hogy elég régi cuccok lehetnek ott, ami nem baj, csak mostmár tudod.

2011. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én meg sem bántanék senkit azzal, hogy az ajándék eredete felől érdeklődöm. Hozta jó szívvel, ennyi. Ha koszosnak találom, kimosom és kész.
2011. dec. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
simán kimosnám,nem kérdeznék semmit
2011. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a TANÁCSOKAT!

tELJESEN EGYET

2011. dec. 28. 10:12
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocs! Pötyögök össze-vissza!


Na ellőről!

Teljesen egyet értek azzal,hogy nem kell szóvá tenni. Mikor a férjemnek elmondtam,hogy koszos a baba, le van szakadva az összes gomb, és büdös, azonnal hívni akarta az anyukáját. Kértem, hogy ne karácsonykor vonja kérdőre, akkor meg azt mondta, hogy majd személyesen rákérdez. Alig tudtam meggyőzni, hogy ne keverje kellemetlen helyzetbe az anyukáját. Ezért is írtam ki a kérdést, ha már mindenképpen meg akarja kérdezni, azt hogyan kellene, hogy ne bántsuk meg. Meg inkább rám puffogjon mint a fiára, annyit nem ér az egész, hogy összevesszenek, én meg tudom kezelni a rigolyáit. :)

De nem akarja már tudni, így nem kérdezünk rá. Ja! És megmutattam a válaszaitokat, hogy sokan hagynák a fenébe. Ezért még egyszer köszi! :)

2011. dec. 28. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!