Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves szülinapon mi volt a...

1 éves szülinapon mi volt a babotoknak? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 16:11
 1/4 anonim válasza:
Szia, nekem nincs kisbabám, de nálunk nem szoktak különösebben készülni semmivel. Arra viszont jó ok, hogy összegyűljön a család, akkor meg már illig várni őket pár aprósággal. Ez volt a kérdés?
2009. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eljöttek a nagyszülők vidékről+másik nagyi+dédi+barátnőmék a szintén egykorú lányukkal.

Sütöttem neki babatortát, (valami linzer féleséget, és nestlé babapudinggal töltöttem meg, mivel akkor még nem evett tojást és tejet sem nagyon). Utólag azt mondom, totál felesleges volt,mert kb. 2 falatot evett belőle.

Még jó, hogy a nagyszülők hoztak rendes tortát, azt ettük mi felnőttek. Viszont a gyertyaelfújást élvezte!

É persze rengeteg lufi, tuti siker.

2009. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi extra nem volt. Pont hétköznapra esett, a nagyszülők 240 km-re laknak, így hármasban ünnepeltünk. Sütöttem egy pici tortát, de meg sem kostolta, szóval mi ettük meg. :)

Ami viszont bejött, hogy a férjem "csináltatott" a lányunknak 1 szál gerberából egy ici-pici "csokrot", amitől le volt nyűgözve.

Amikor jöttek a mamiék, kapott tőlük ajándékot, s ezzel le volt tudva. Nem rendeztünk partyt, ahhoz még túl kicsi.


Üdv!

2009. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk se volt semmi komoly, itt volt Mama, Papó, Dédi, a tesóim. Kis ajándékozás volt, utána minden játékot kipróbáltunk, meg tortaevés volt, plusz szendvicsek, meg kóla. Semmi bulizás, semmi zene. De attól még nagyon jól sikerült, és a kislányom is jól érezte magát. :D
2009. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!