Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudnám rávenni 3 éves...

Hogy tudnám rávenni 3 éves kisfiamat, hogy a saját szobájában, az ágyában aludja végig az éjszakát?

Figyelt kérdés
Már hetek óta, minden éjjel éjfél és 1 óra körül szalad át hozzánk és ott alszik közöttünk. Ha vissza akarom vinni, nem akar, sír és kapaszkodik belém. Mit csináljak vele? Már sok mindent kipróbáltunk,de akkor sem akar egyedül aludni.
2012. jan. 3. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Túl sok okosat nem tudok neked írni, de azt igen, hogy nálunk hogy volt.

Kisfiam decemberben töltötte a 3-at. Hónapokig átjárt (átrohant) hozzánk változó időpontokban. Visszavinni esélytelen volt, igaz volt hogy megmaradt az ágyában, de aludni nem tudott. Ha hagytam, hogy kijöjjön, ahogy letette a fejét már aludt is.

Többen mondták, hogy nem kéne hagyjam és módszeresen mindig vissza kellene vinni a saját ágyába. Ennek ellenére úgy gondoltam, hogy ha megébred és szüksége van rám és mellettem könnyebben alszik, akkor jöjjön csak.

Később (épp félt a sötétben) már nem jött, hanem hívott és kikéredzkedett.

Mostanra már - sőt 1-2 hónapja -, már csak nagyon-nagyon ritkán jön.

2012. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!