Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mmikortól alszik babátok a...

Mmikortól alszik babátok a saját külön szobájában? Mennyire viselte meg az "átköltöztetés" babátokat és titeket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 18:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Mióta hazajöttünk a kórházból.
2010. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

hát elöször mi is magunk közt altattuk hat hétig aztán átszoktattuk ez ment úgy hét hónapos koráig akkor kezdett jönni a foga és éjjel is sokat cicizett váltottunk a földön matracon aludtunk -akkor gyüjtöttünk nagyágyra- ezt megvéve folytatódott a huzavona és addig csak bejárt a szobájába. kilenc hónaposan már nem tetszett a rácsos ágy szétszedtük junior ággyá és matrac került alá és úgy kezdett el aludni rajta - néha lepotyog ..-

nem viselte meg csak szokni kellett...

2010. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
A mi babánk soha nem aludt velünk, csakis a saját ágyában! Én vele aludtam 5 hónapos koráig, de kb 2 hete külön szobában alszunk (feleség is vagyok:)). Szerintem Őnem vett ebből semmit észre, mert van bébiőrünk, nyitva vannak az ajtók (ha nagyobb lesz, majd azokat is becsukjuk, hogy mindenki nyugottabban aludjon)és mostanában felébred arra, hogy a hason alvásból hanyatt löki magát. Én azonnal pattanok, amikor hallom, hogy nyöszörög, visszafordítom és mindenki alszik tovább. Egyszer majd talán ezek is elmaradnak. Szerintem ott a legbiztonságosabb egy gyereknek, a kiságyában (nem a felnőttek között). Én félnék pl, hogy ráhúzom a takarót + van légzésfigyelőnk és ha velünk aludna, azt elég nehezen lehetne kivitelezni:))
2010. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
13 hónapos, még egy szobában lakunk, lassan neki állunk és berendezzük a szobáját, ha meg lesznek hozzá a kellékek.
2010. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Én mindhárom gyerekemet az első naptól fogva a saját szobájában a saját ágyában altatom.Soha nem okozott problémát az alvás,vagy,hogy ne aludtak volna el egyedül.

Mind kiegyensúlyozott életvidám kisgyerek,és nem viselt meg ez nálunk senkit.Az viselt volna meg bennünket,ha éjszaka nem tudunk egymás miatt aludni.Amíg szopiztak éjjel,2-3 hós korukig volt nekem bent náluk ágy,ha fáradt voltam ott aludtam,aztán kihoztuk.Nálunk ez így nagyon bevált,este 8 után lefekvés van,ezt megérti mindhárom,azután pedig van nekünk is magánéletünk.

2010. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Különalszik a kezdetektől. Pedig nagy döntés volt ez a részünkről, hiszen koraszülöttként jöttünk a világra. És olyan picik is védtelenek voltunk a kiságyban. De az ajtó nyitva volt mindig, és ha magányos volt a pici, egyből átmentem hozzá. Most 9hónapos, és vígan elvan a kiságyban.
2010. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt, mikor elkészült a gyerekszoba. Ő észre sem vette a változást, és aludt nyugodtan, és reggel is nyugodtan ébredt, nekem nagyon furcsa volt, hogy már nem a mi hálónkban van.
2010. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és várom a többit is.:) Nem alszik velünk egy ágyban, csak egy szobában, a saját kiságyában, tehát leginkább arra lennék kíváncsi, hogy mikor költöztettétek a saját szobájába.
2010. júl. 8. 20:58
 9/30 anonim ***** válasza:
kezdetektől külön alszik a saját szobájában.Így szokta meg, és mi is így jobban alszunk.Szerencsére két hónapos kora óta átalussza az éjszakát,így nem kellett sokszor átmenni hozzáAz ajtók nyitva vannak,egymás mellett vannak a szobák, van légzésfigyelő.Szerintem minnél hamarabb átszoktatod,annál jobb.Nem tudom mennyi idős a babád, de ha majd jelentkezik a szeparációs szorongás, nehezebb lesz átszoktatni
2010. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
A kisfiunk 7 hónapos, lassan kezdünk gondolkozni a dolgon. Remélem, nem fogja megviselni a dolog.
2010. júl. 8. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!