Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit jelent az, ha egy 5 éves...

Mit jelent az, ha egy 5 éves gyerek többször is mondja a szüleinek, testvérének, hogy SZERETLEK?

Figyelt kérdés
Minden átmenet nélkül, csak úgy mondja, hogy pl.:szeretlek, anya! Éjszaka felébred, felül és mondja a testvérének is.
2012. jan. 6. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat hallja tőletek! Ez nagyon jó, mert a mai világban nagyon kevés az ilyen gyermek! Sokszor úgy mondjuk a gyermekeinknek, párunknak ezt az egyszerű kis szót, hogy nem is vesszük észre, de a gyerekek észreveszik, és használják. Lehet, hogy egyszerű szó, de hatalmas a jelentése amit nagyon jó, hogy ki tudtuk mondani!
2012. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az én nagyobbik fiam májusban lesz öt éves és ő is sokszor mondja,hogy anya-apa-tesó szeretlek. De őszintén mondja,látszik rajta. Most már a kisebbikem is kezdi mondogatni,ő márciusban lesz három éves. Szerintem nagyon jó,ha mondják!!
2012. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az én négy éves lányom is, gyakran mondja. Örülj neki.

Van úgy, hogy megyünk az utcán és akkor mondja, minden átmenet nélkül. Mi nagyon sokat szeretgetjük, mert egy bújós kis nyuszicica, szerintem ezért is mondja.

2012. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én sokat mondom a kislányomnak, hosz szeretlek, de még sose mondta vissza (szavakkal), csak aha megkérdeztem. Szerintem örülj neki, hogy ezt mondja, legyél boldog! És büszke! Olyan jó érzés ezt hallani egy kisgyerektől! Ő még nem fojtja el az érzéseit hála Istennek, én ennek csak örülni tudok!
2012. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a fiam 3,5 éves, megállás nélül mondja. én is arra gondolok, h sokat hallja tőlünk és ezért ő is kimondja. remélem ez így is marad :)
2012. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az én 4 évesem is sokszor mondja. Éjjel, ha megébred és átjön közénk néha akkor is.

Egy biztos bajt nem jelenthet

Örülj neki :)

Azt jelenti, hogy szeret titeket nagyon!

2012. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom még nem tud beszélni.Áprilisban lesz 2.De amikor megkérdezi apa tőle h szereted anyát jön,bújik és adja a puszikat:) S ennél nincs jobb!:)
2012. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez csodálatos dolog! Remélem ez mindig így marad!!!
2012. jan. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A lányom tavasszal lesz 3, de ő is minden átmenet nélkül egyszer csak odajön és átölel SZERETKLEK, v. HIÁNYOZTÁL. V. olyan jó barátok vagyunk! A testvérével is úgy bánik, hogy soha nem azért kellett "védeni" mert bántaná a kicsit hanem agyonpuszilja. Ma is elaludt a kicsi a kocsiban és megfogta hátul ülve a kezét és kézen puszilgatta. :DDD
2012. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

két hónap múlva lesz 2,5 éves a fiam,és naponta többször is elmondja.sokat hallja tőlünk,és tudja is,hogy mit jelent.

egy öt éves még inkább tisztában van a jelentésével,és ő is biztos sokat hallja

2012. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!