Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsi után van beszoktatás...

Bölcsi után van beszoktatás oviba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 09:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Gondolom ovija válogatja, de általában hogy van? Márciusba kezdi az ovit.
2012. jan. 7. 09:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt,mert egy helyen van az ovi és a bölcsi,csak másik óvónéni vigyáz a gyerkőcökre.A helyet már megszokták a gyerekek és az "új" óvónénit is ismerték,mert néhány alkalommal ő is besegített a bölcsiben.Azt nem tudom,hogy más helyeken ez,hogy működik.
2012. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is egy épületben van a bölcsi és az ovi, de az eltérő szabályok miatt van beszoktatás. persze jóval rövidebb, mint a bölcsibe, mert már sokkal zökkenőmentesebb jó esetben az átszokás. 1-2 napig ott voltunk vele az oviban is, aztán már nem igényelte.
2012. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk volt, mert külön intézmény volt. De ha már volt bölcsis, akkor max 3 napot maradj vele. nekem az volt a tapasztalatom, hogy sokkal rosszabb volt a lányomnak, hogy ott látott, inkább azért sírt. Volt, aki már első nap otthagyta (aki bölcsibe is járt előtte). Úgyhogy, ha "hivatalosan" van beszoktatási idő, akkor se húzzátok nagyon, szerintem.
2012. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!