Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1:Bölcsi után van ovis beszokt...

1:Bölcsi után van ovis beszoktatás? 2: Tapasztalatok esetleg arról, hogy milyen egy oviban lenni a gyerkőccel?

Figyelt kérdés

Januárba megyek be az oviba, hogy nem viszem át februártól (akkor tölti a 3-at), majd csak szeptembertől. Így beszéltük meg a bölcsis vezetővel. Mivel 3 hónap és nyári időszak, összevont csoport, éppen mire beszokna.

Én is az ő ovijába megyek szeptembertől, mivel ahol most vagyok, azt sajna bezárják. Így kértem a főnöktől. Ez tőlünk 5 percre van gyalog,így nagyon kényelmes lesz, főleg télen, és csak én tudom vinni-hozni a gyerkőcöt, apa nem tudná megoldani. Most is csak az a szerencsém, hogy a mostani oviban fél7-fél 5 között vagyunk. A bölcsi meg 6-17 óra között van nyitva.


2011. dec. 29. 14:47
 1/5 zkriszti3 ***** válasza:
Az óvónőnk szerint sokkal könnyebben alkalmazkodik az a gyerek amelyik bölcsődébe járt, mint amelyik nem. Önállóbb, segítőkészebb mint társaik. Ezért a beszoktatás is egyszerűbb , gyorsabb.
2011. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi is jártunk bölcsibe,de nálunk senkinek nincs beszoktatás. első nap viszed és otthagyod. Előtte volt olyan egy nap hogy egy órára beültünk egy kicsit a csoportba.
2011. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, óvónő vagy? Ovija válogatja, de nálunk nem szokás a beszoktatás annál, aki már volt bölcsis, ugyanakkor, ha kéred, beszoktathatod.
2011. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves 3. Dajka néni vagyok.( Nem egy csoportban leszek a kisfiammal.)
2012. jan. 2. 17:19
 5/5 anonim válasza:
A beszoktatás mikéntjét intézménye válogatja, néhány ovi egészen rugalmas ebben, néhol nincs is beszoktatás. Személyes tapasztalatom, hogy ha a gyerek előtte már járt bölcsibe, 1-2 nap alatt már egészen otthonosan érzi magát az új közegben.
2012. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!