Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is tapasztalt ilyet? 26...

Más is tapasztalt ilyet? 26 hónapos kisfiam néha szándékosan annyira erősen néz fölfelé, hogy olyan érzésem van, és úgy is néz ki, mintha mindjárt felakadna a szeme..

Figyelt kérdés
Elég csúnya látvány és ha rászólok, még jó hogy direkt csinálja tovább.....nekem kellemetlen érzes,ha ezt csinálom, majdnem hogy fáj közben a szemem (kipróbáltam), nem értem neki ez miért és mire jó?
2012. jan. 7. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy direkt csinálja? Az epilepszia tünete is lehet..
2012. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam kb. 1,5 évesen szórakozott ezzel, kb. 1 hétig. A frászt hozta rám, a mi dokink is azt mondta, hogy: az epilepsziának azért más tünetei is lennének! Hát majdnem elájultam, szerencsére azóta nagyon ritkán csinálja, csak egyszerűen tetszik neki.

Az enyém most múlt 2 éves, és imád játékból térdre esni! Akár a kövön is, alig hiszem el hogy nem fáj neki.

2012. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!