Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam rá vissza,...

Hogy szoktassam rá vissza, hogy szóljon ha pisilnie kell?

Figyelt kérdés
Kislányom 2,5 éves, nyár óra nincs pelusa nappalra. Van, hogy szólt ha pisilnie kellett, vagy kiment egyedül a bilire. A napokban olvastam, hogy a bölcsiben nem fognak vele foglalkozni, ha becsurizik, szimplán ráteszik a pelust. Akkor jöttem rá, hogy leszoktattam arról, hogy szóljon ha pisilnie kell, mindig én kérdezgettem, meg vittem ki időnként pisilni. 2 napja nem szólok neki, de ő sem, így becsurizik szinte mindig:S hétfőn kezdjük a bölcsit, nagyon nem szeretném ha visszakerülne rá a peluska. Mit tegyek, mit tanácsoltok?
2012. jan. 7. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezd el kérdezgetni megint és mond neki hogy szóljon ha kell....
2012. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem matricákat neki, és ha belepisil vagy kakil a bilibe, akkor ráragaszthat egyet. Eddig úgy néz ki hogy beválik, alig várja hogy ragaszthasson egy újabbat. Próbáljátok ki! És ne kérdezgesd hogy kell-e! Meglesz így is a motiváció!
2012. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hűűű ez király ötlet! Köszi!! :)
2012. jan. 7. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem két éves a kislányom, augusztus végétől teljesen szobatiszta volt nappalra, mindig szólt: pisilni kell nekem! Karácsony óta viszont majdhogynem kivétel nélkül bepisil, és többször be is kakilt.

Sűrűn kérdezgetem én is, de ha látom hogy nem rám figyel, akkor egyszerűen ráültetem a bilire és már csobog is bele a pisi. De hogy miért nem szól ha egyszer kell neki?! Nem tudom..

2012. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!