Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A daedalonetta kúp kinek...

A daedalonetta kúp kinek mennyire vált be hányás csillapítónak?

Figyelt kérdés
Nekem 3 éves a lányom és azt javasolták, mivel hányt ma. Ha már nem hány csak émelyeg, akkor adhatom éjszakára, hogy elmulassza?
2012. jan. 7. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adj neki egyet, nálunk nagyon nagyon jól jött.. szegény kislányom többször is hányt, éjjel is sokszor felkelt miatta, és még nappal is hányt, aztán a doki javasolta nekünk ezt a kúpot. Gyorsan el is szaladtam a gyógyszertárba, hogy megvegyem, és miután beadtam neki, aludt egy nagyot, és a hányás is megszűnt hála az égnek! :)
2012. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na akkor megpróbálom,mert igazából nem hányt délután csak nagyon keverget a gyomra és nem is tudott aludni. Remélem segíteni fog. Köszi a választ! :-)
2012. jan. 7. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is éppen ilyen kúp iránt érdeklődöm. De én úgy tudom, hogy ezt csak receptre adnak. Jól tudom?
2012. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csak receptre adnak, mert állítólag bódít. De nekem múltkorról volt a hűtőben kúp, de még nem használtam soha.
2012. jan. 7. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, remélem, jobban lesz a kislányod! :) Úgy tudom, hogy csak receptre van! :/
2012. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!