Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kér. Lek se. Gítsete. K!...

Kér. Lek se. Gítsete. K! kórházban vagyunk?

Figyelt kérdés

Szombat éjszaka hányt és hasmenése volt a 28 hós lányomnak, behoztam, fölvették.infúziót kapott másfél zacskót. széklete rendbejött, eszik iszik rendesen.erre tegnap este behoztak egy vírusos kisfiút a szobába, ma délelőtt megint hányt...tőlük kaphatta el újra??

a doki meg a nővérke mondták nagyviziten, h túl ehette magát reggel...:-)

de mondta a főorvos ha a fül-orr-gégészeten jó lesz minden (én úgy gondolom h ha olyan lesz, ami kezelhető otthon), akkor délután hazaengednek.


mit csináljak szerintetek ha mondják h maradjunk?! csak mert akkor sztem még betegebb lenne....


2011. dec. 13. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Elképzelhető valóban, hogy csak többet evett. Ha napokig nem volt étvágya vagy nem evett szinte semmit sem és most többet, akkor valószínűleg amiatt. Gondolom úgyis figyelik. Ha visszakapta volna, akkor nem 1x hány. Ne aggódj, minden rendben lesz remélhetőleg. Ilyen gyorsan nem is tud elkapni semmit sem.
2011. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Be se kellett volna vinned. Ha odafigyelsz otthon a gyerekre, egy 28 hónapos már nem szárad ki, csak félóránként kell neki adni éjjel-nappal egy-egy kortyot. Nagyon durva, több napig tartó folyamatos hányás-hasmenésből simán kikezeltem itthon a gyereket, orvoshoz se vittem, vírusra úgyse tud gyógyszert adni, itatni meg odafigyelni rá pedig én jobban tudom, mint a kórházi túlterhelt nővérkék.

Vidd haza és kezeld ki te, sokkal jobban jártok.

2011. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igen, már most rájöttem h qrvára nem kellett volna behoznom, simán tudtam volna kezelni otthon...de még ilyen betegsége nem volt...:-).

vasárnap reggeltől estig semmi kaja, estére keksz, másnap is már jól evett mag ma is.

elvigyem saját felelősségre ha nem küldenek haza szerintetek?

2011. dec. 13. 10:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Vidd. A kórházban csak betegebb lesz, ott rengeteg a baci, főleg ilyenkor. Meg a kis lelkének is jót tesz az otthon és attól is gyorsabban gyógyul.
2011. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem haza fognak engedni, feleslegesen nem tartanak bent, már csak a +2fő miatt sem. De ha mégsem és erős az indok, ne vidd haza. Ha csak mondanak valamit, akkor vidd haza saját felelősségre.
2011. dec. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is hazavinném,mondjuk én sem vittem volna be,mint ahogy nem is vittem.fiamnak rotája volt itthon kezeltem ki,persze orvosi javaslatra és felügyelet melett,azt mondta a doki,ha most beküldi sokkal több mindent összeszed,akkor volt a h1n1+influenza járvány is.kórház stop meg minden.2 nap alatt rendbe jött.lehet nem veszel most komolyan de a kola,ropi párosítás,egy hányásos hasmenéses gyereknél aranyat és sikert ér.vidd csak haza,fél óránként egy kiskanál víz,keksz,ropi egy kiskanál kóla és meg fog gyógyulni.
2011. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azta:-), miért lehet jó ez a kólás ? köszönöm a tanácsokat!!!
2011. dec. 13. 11:14
 8/11 anonim ***** válasza:
a cola-ropi tuti párosítás ilyenkor, persze tényleg csak kicsi cola, ahogy az előző írta. Nem tudom, miért jó, de jó, sokévi tapasztalat.
2011. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legközelebb irass fel a gyerekorvossal elektrolitos port. Ez olyan, mint amit az infúzióba adnak csak meg kell inni, ez pótolja a folyadékot és az ásványi sókat a szervezetben, de ez is csak úgy működik, ha óránként itatsz vele. Én azt csináltam, hogy a nurofenes adagolóval adtam neki óránként tizet. Mondjuk akkor a lányom másfél éves volt, de most nyáron már addig itattam, amíg meg nem itta, cumisüvegből, fél óránként, óránként.

Pedig nálunk már "nagy volt a baj", mert nem bírt fent lenni, nem bírt menni és nem bírt ébren maradni. 24 órából 20-at végig aludt, de rendes volt a dokint és azt mondta először ezt próbáljuk ki, aztán utána kórház, ha nem használ.


Egyébként a kérdésedre a válasz. Hozd haza és irasd fel ezt a port minél előbb.

2011. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én saját felelőségemre hazahoztam már 2x.És jól döntöttem.
2011. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!