Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babam nem hajlando...

3 hetes babam nem hajlando ejszaka aludni. Ha el is alszik max 1-1.5 orat szunyokal aztan ektelen uvoltesbe kezd. Masnak is akad ezzel gondja, vagy en csinalok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Nem ehes, tiszta a pelcsije, csak egyszeruen gyuloli az ejszakakat.

Napkozben szinte semmi gondom nincs vele, szepen eszik alszik. Mar kiprobaltam minden felet az ejszakai alvas elosegitesere (bebugyolaltam, magamon altattam, magam melett, etettem, setaltam vele...de semmi valtozas)

Van valakinek valami tanacsa otlete mit tehetnek. Mar nagyon faradt vagyok, alig allok a labamon.

Koszonom a segitseget


2009. márc. 21. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk is volt egy ilyen időszak - kinőtte kb 2 hét volt - alig birtam én is.sajnos csak kivárni lehet amig elmúlik szerintem, mert ahhoz még túl kicsi hogy nappal felébreszd és kifáraszd. Esetleg ha próbálod nappal ébren tartani, hogy ne aludjon annyit, mikor lehet és éberebb.
2009. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet, h még mindig meg van fordulva. mikor születnek, nekik a nappal az éjszaka, az éjszaka a nappal. ez idővel megfordul, gondolom nála még nem jött el ez a pillanat...

kitartás, nemsokára jobb lez:))

nappal aludj vele addig, amikor ő is szunyál.

2009. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem húzogatja a lábait, feszíti a hasát? Mert lehet fáj a pocak. A legtöbb babának estére, éjszaka (mint az enyémnek is, aki úgyszintén 3 hetes) jön elő.

Sajnos nálunk a kakilás hőmérővel zajlik, annyira nem megy neki egyedül. Olyankor kicsit jobb az éjszakánk, ha lefekvés előtt termel.

Ha valóban hasfájásról lenne szó, a babák többsége 3 hónapos korára kinövi.

2009. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okosságot nem tudok mondani, csak annyit, hogy mindig gondolj arra: ez ÁTMENETI állapot!
2009. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, megértelek.

Hinta, éneklés...?

Cumija van?

Kislányomnak 6 hétig nem adtam, nehogy cumizavaros legyen, ő is hasonló volt egy darabig, aztán elmúlt 2 hét alatt. Kisfiam egy angyal, bár neki (most 6 hetes) van cumója, ha nagyon nyűgi, azzal el tud aludni. Egyébként nem kéri és nem is cumizavaros.

2009. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Cumival probalkoztunk, kb 3-5 percig koti le, utana kikopi nem kell neki.

Amugy bennem is az tartja a lelket h atmeneti allapot :)

2009. márc. 22. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!