Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Teljesen összezavarod...

S. O. S. Teljesen összezavarodtam! Reggel 5 kor mindennap fent van, bármit csinálok, akkor sem változik! Probáltam kitolni az alvást vagy "nem engedtem "aludni, de csak rosszabb volt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már teljesen kivagyunk!reggel 5 kor fent van 8kor alszik fél 10-10ig aztán 1től fél3-3ig ujra és 19kor alvás!éjjel is ébred min. 1szer ha másért nem enni!tápszeres és hozzátáplált baba!de nem hiszem hogy éhes!probáltam teát,vizet adni helyette de fél óra mulva ujra fent volt!
2010. nov. 22. 06:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám anyatejes és hasonló a napja.

4-30 vagy 5kor kel 7-8 körül alszik utána 1kor és még nekem 5-7ig is és este 9 felé. Éjjel is párszor megébred.

Én már kezdek hozzászokni. Most 4 hónapos és kb 3 hete csinálja. Nekünk reggek jön a kaki mindig és arra kel fel.

Neked mennyi idős?

2010. nov. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
3.-án lesz 9 hónapos!
2010. nov. 22. 06:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 10-én lesz 9 hónapos és kb 2 hete detto! Nem lehetséges, hogy valamelyik foga akar előbújni és az ingerli? Az én babámnak most jött ki szombaton a 7. foga és már látom, hogy az ínye megint fehéredik, vagyis úton van a 8. Bár nálunk az alvás csak reggel van, az is úgy, hogy hajnalban mikor odaadom neki a tápszert, nem szólok hozzá és akkor vissza alszik 8-9-ig, aztán 11-12 között alszik egy fél órácskát, majd este 6-tól már csak nyüglődik. Napközben sehogy sem tudom egy picit lerakni aludni. Este elalszik legkésőbb 8-kor, de 11 és 1 között nyöszörög, iszik 4-5 korty vizet és hajnalig alszik. Majd kezdődik a napi program elölről.
2010. nov. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 9 hónapos, ő is mindig megébred, 5-6 körül, de megetetem és visszarakom a kiságyba, majd kisunnyogok. Ezután visszaalszik még 8-fél 9-ig. Próbáld ki, ne kapcsolj villanyt, (nálunk egész este ég a szobájában egy lámpa, nagyon tompa fénnyel, tényleg annyira elég hogy ha bemegyek még éppen látok)etesd, vagy itasd meg, nyugtasd meg egy kicsit majd rakd vissza az ágyába.
2010. nov. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az a probléma hogy olyan reggel 5kor mint aki teljesen kialudta magát!
2010. nov. 22. 07:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi 8-kor fürdünk, és 9 körül van este alvás. Végülis ha azt nézem, 11 órát alszik éjjel a babád. Akkor szerintem csak az lehet a megoldás, hogy csúsztatni kell az esti fürdetést, alvást.
2010. nov. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Adj hálát, hogy csak most kezdte. Nekünk 6 hónapos kortól ugyanez volt és egy éves volt, amikor először aludt 6-ig.

Sajnos tapasztalataim szerint semmit nem tudsz csinálni.

Próbáltam hagyni sírni (igaz, nálunk 4-kor gondolta azt, hogy vége az éjszakának), fél ötre álomba sírta magát, aztán fél 6-kor fent volt újra.

Lányom sem éhes volt, hiszen 4-kor el sem fogadta az üveget, csak 6-7 felé reggelizett. Egyszerűen ennyit akart aludni.

A vicc az, hogy este 8-kor szoktam letenni, de ha véletlenül a délutáni alvás miatt megcsúsztunk és 10-kor tettem le, akkor is fent volt 4-kor.

Nincs rá jó modszer, csak ki kell bírni

2010. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nálunk is 9-10 hós korában csinálta ezt, de én akkor ráfogtam a kánikulára... sajnos nálunk se vált be semmi..:( ha otthagytam, akkor felverte az egész házat, de nem aludt vissza. annyit sikerült "elérnem", hogy ha melléfeküdtem a földre és adtam neki pár játékot, akkor egy fél órát legalább azokkal eljátszott csendben az ágyában, így nyertem még ennyi időt, amíg legalább feküdhettem.. aztán 4-5 kávé és energiaital.. kitartás, nálunk pár hét után magától múlt el
2010. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, a gyerekorvos azt mondta, hogy ez normális, egy "pacsirtát fogtunk ki". Én abban bízom, hogy ha majd többet mozog, már kapaszkodva jár, akkor fáradtabb lesz és tovább alszik. Nálunk azért ennyit nem alszik a babánk, napközben 2X1-1,5 órát és este 8-kor alszik el és ha szerencsénk van, 6-ig alszik. Éjjel még 2-szer eszik. Én napközben alszom vele, így bírom csak ki és reggel a párom kel hozzá.
2010. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az enyém születésétől kezdve korán kelő, napközben néha nem is aludt! és éjszaka többször felkelt.Most majdnem másfél éves, a korán kelés maradt és az éjszakai szopik is, de már napközben végre alszik .
2010. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!