Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora bicikli kell egy 89...

Mekkora bicikli kell egy 89 cm-se kisgyereknek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
12-es, nagyobb semmikép.De inkább a futóbiciklit ajánlanám.
2012. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kismotorja van, úgyhogy a futóbicikli csak kiadás lenne, nem? Vagy miért jó az? 3 éves már amúgy, csak ilyen kicsi a csajom. :-)

Mankókerekes kisbicajt szeretnénk neki venni.

2012. jan. 9. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:

A futóval sokkal könnyebben és jobban megtanul egyensúlyozni!

Ugyan fiam van, és magasabb, de hiába kapott először mankókerekest, nem volt az igazi. Tekerte, oké, aztán amikor hónapok után leszedtük a kerekeit, folyton eldőlt vele. Kapott futóbicajt. Szépen megtanult vele egyensúlyozni és most már pótkerék nélkül is úgy tekeri a biciklit, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva. Ő akkor volt 3 éves!

2012. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vok.A kismotor meg a futóbicikli nem ugyanaz!!!!

Sokkal jobban fogja szeretni.Én anno megvettem a kislányomnak (2 éves volt) a kisbiciklit és el kellett adnom, mert nem szerette.Akkor vettem futóbiciklit és nagyon szerette.Most 3,5 éves (ő magas fajta kb 105cm körül van és most vettem neki 16 -os bicót)Szerintem kell neki előtte a futó bicikli, sokkal jobbann fog utánna tetszeni neki.

2012. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!