Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kis tricikli vagy futó bicikli?

Kis tricikli vagy futó bicikli?

Figyelt kérdés
A fiam 20hónapos,van neki kacsás triciklije ,ami már kis kortól használható,leesésgátlós,állítható az ülés része előrrébb,de így sem éri el a keréken lévő pedált,hogy tekerni tudna...láttam más gyerekeknek akinek más fajta triciklije van,hogy talán könnyebb lenne tekernie,elérné a pedált.ti tudnátok ajánlani olyan triciklit amit ti ilyen korban használtatok és gyermeketek elérte a pedált,tudta tekerni?vagy esetleg a futóbicikli jobb lenne?köszi
2011. dec. 9. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Régifajta tricikli! Azt eléri még az én elég alacsonynövésű kisfiam is. Biztos lehet kapni boltban is, én bizományiban láttam, de a vásárban vettem. Semmi extra csillivilli, viszont nagyon praktikus.

2 éves múlt nem sokkal amikor megkapta a futóbiciklijét. Most persze ez a sláger, hisz ezzel nagyfiúsabb a nagytesója mellett :) De a triciklit már nagyon régóta használta, imádta. most egy picit félre lett téve, hisz imádja a futóbiciklit is.

2011. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én futóbiciklit vennék. A legtöbbnek állítható az ülése, így a kisebb növésűek is elérik.

És később, ha kicsit megnő, akkor tudná majd tekerni a mostani triciklijét.

2011. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Futóbicikli! 19 hós a kislányom. Van triciklije, már eléri a pedált(nagynövésű), de tekerni még nem tudja. 2 éves szülinapjára szertnék futóbiciklit. Szerintem hasznosabb, mert jobban fejleszti az egyensúlérzékét, meg helyesebb tartásra kényszerül amikor használja.
2011. dec. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az en lanyom ugyan mar tud segedkerekessel biciklizni, de most mar latom hogy eloszor a futosat kellett volna. Bar a biciklit kaptuk es nem kerdeztek kell e. ....

Szerintem is konnyebb lesz megtanulni segedkerek nelkul is biciklizni egy futos utan.

2011. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik lenne jobb,van aki a családból nem támogatja a tanulóbiciklit,mert hogy csak kidobott pénz...nem tudom melyiknek venné nagyobb hasznát
2011. dec. 10. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem tudom melyiknek venné nagyobb hasznát"

Mindenképp a futóbiciklinek, mert azzal megtanul egyensúlyozni, és szinte azonnal tud majd menni a rendes biciklivel, míg a triciklivel csak tekerni tanul meg, viszont az nem nagy előny, mikor el kezd biciklizni tanulni majd. Mert a tekerésre úgyis szinte rögtön ráérez, ha triciklizett előtte, ha nem. Viszont az egyensúlyra nem.

2011. dec. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért a tekerést is gyakorolni kell ám! Nekünk legalább egy hónap volt. A (hagyományos) tricikli vezette rá! Nekünk nincs futó biciklink, hanem sima bringa pótkerékkel.
2011. dec. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!