Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom nem engedi, hogy...

A kislányom nem engedi, hogy énekeljek neki. Régen szerette, most 2,5 éves és nem akarja, nagyon szomorú vagyok emiatt, mert így nem tudok neki tanítani semmit. Sokszor még a, mesélést sem akarja. Mit tegyek? Nem a hangommal van baj ;)

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, ez csak atmeneti dolog. Nalunk is mindig van ilyen, van amikor a dalok nem erdeklik, van amikor a mese, es van amikor hetekig nem fog a kezeben ceruzat. Annyit tudnak valtozni! Fogja meg hallgatni a dalokat!
2012. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 hónapja az én fiam is rám szólt hogy anya neeeeee!Ha folytattam,befogta a számat!Most 3 éves lesz áprilisban,és imádja,ő is énekel,és falja a meséskönyveket,ő is mesél,de csak ő lapozhat....ez egy ilyen kor,tetszik neki hogy van akarata,megmondhatja ő hogy mit lehet,mit nem.Ki fogja nőni,addig mondókázz neki,tanítsd versikékre,számolni stb...
2012. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!! Próbálok most hangoskönyvet tölteni, hátha azzal vissza szelídítem! :)
2012. jan. 11. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!