Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknek kevés uzsonná...

2 éves gyereknek kevés uzsonnára 2 mandarin és egy kicsi gyümijoghurt?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul evő, betegségből kilábaló kisfiam miatt kérdem. Néha úgy érzem, keveset eszik.
2012. jan. 11. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ó bár az enyém ennyit enne uzsonnára. Néha egy nap eszik ennyit, nem hogy csak uzsonna.

Ez bőven jó uzsira, főleg betegség után.

2012. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha épp betegségből lábal ki,akkor nem is kell nagyon eröltetni,nehogy megterhelje a kis kiéhezett gyomrát.nem tudom mekkora joghurtról van szó,de szerintem betegség után elég.majd fog jobban enni,ha rendbejön
2012. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia,a fiam is nagyon rossz evo.A doki mindig azt mondta hogy eleget igyon és az evésnél pedig figyeljem hogy ha "akármit"(gyumi,sajtstb) is eszik egye meg és gyakrabban kínáljam.Remélem egy kicsit segítettem:)
2012. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, látjátok, itt ia szt írjátok, hogy nem kevés, pedig én annak látom...


A kisfiamat sok "megrázkódtatás" érte az utóbbi hetekben: eltűntem (kórházba szülni, mondták, hol vagyok, néha beszéltünk telefonon, de nem jött be hozzám), aztán hazahoztuk a hugit, ez megzavarta, engem is alig akart újra elfogadni, éjszaka zavarta a hugi felsírása, utána egy jó kis torokgyuszival lebetegedett. Ez mind közrejátszott abban, hogy nagyon rosszevő lett. Talán most kezdi picit összeszedni magát, de sok ételt, amit addig szeretett, még most sem akar elfogadni.

2012. jan. 11. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem bőven elég. Ha betegségből lábadozik, akkor meg ne is erőltesd, eszik ő, nem fog éhen halni a sok kaja mellett.
2012. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondja a dokim, hogy olyan gyerek akinek van lehetősége enni ha éhes az nem hal éhen. Tudom, hogy nehéz lehet most neked, nem csak a betegség miatt, hanem a megváltozott új helyzet miatt is. Amire szerintem figyelj, hogy ne lássa rajtad, hogy mennyire zavar ez téged. Kínálgasd amit szeret, ha nem kéri akkor hagyd annyiban.
2012. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha éhes marad utána, akkor nem! :) ennyi
2012. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!