Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek keson kerult kulonszoba...

Akinek keson kerult kulonszobaba gyereke mikorra szokta meg? Bovebben lent

Figyelt kérdés
A lanyom 2.5 eves.Sajnos meg csak most kerult kulonszobaba nem azert mert nem akartuk kolon tenni de csak most lett meg a szobaja.Megbeszeltuk vele hogy mar nagylany,kapott nagylanyos agyat is es elis alszik ott de rengeteget felkel ejszaka.Van hogy 10-20 percenkent kiabal hogy anya!De mikor bemegyek lefekszik es vissza is alszik.Viszont en nehezen alszok vissza es mire elaludnek mar ismet kiabal.Ez igy megy van hogy 1-2 orat ejszaka.Reggelre igy hulla vagyok.Mikorra lesz jo?Gondolom sokido mire elalszik egyedul nyugodtan ejszaka.Tobb mindent is megprobaltam hogy jol aludjon:sotetebbet,vilagost.Tudtok valamit tanacsolni esetleg?Elore is koszonom
2012. jan. 13. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy nem ésszerű a válaszom, de én ilyen esetben visszatenném az eredeti helyére, mert nem kész még rá. Neked a nyugodt éjszaka hiányzik, neki meg a lelki béke, hogy a "helyén van".

Nálunk a nagyobbik gyereket akartuk később átszoktatni, hát hisztihalmok-hegyek, úgyhogy a kistesó miatt úgy oldottuk meg, hogy ő apával alszik, én meg másik szobában a kistesóval.

Ha nagyobb lesz (és a kistesó is), szépen átirányítjuk, hogy együtt aludjanak. Addig marad a dolog.

2012. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi kisfiunkat közel 2,5 évesen hagytuk a kis szobában, kapott rendes "nagy" ágyat. Első naptól jót aludt, semmi gond nem volt. Illetve az első 2-3 éjjel behívott 5-6x is, bementem, mondtam neki hogy itt vagyok, megpusziltam, megsimiztem és ki is jöttem. Szépen visszaaludt magától.
2012. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!