Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tanítsam meg kisfiamat...

Hogyan tanítsam meg kisfiamat állva pisilni, csak ülve akar pisilni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
kisfiam is csak ülve akart,aztán egyik este az apja pisilt és pont fürdéshez készülődtünk(egybe van a wc fürdő,közösen fürdünk),és olyan édes volt.odament a wc-hez és leste hogy az apja mit csinál,majd ő is megfogta a kukiját,lábujjhegyre állt és célzott.azóta nem ül rá a wc-re.bilibe nem pisil,csak ülve.egyébként én is sokszor próbáltam h állva pisiljen a wc-n,de nem sikerült sose.
2012. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokáig szenvedtem vele, mire kedve támadt hozzá.

Azóta már sajnálom, mert most meg folyton úszik a wc :( (Nem mellé pisil, csak mindig kicsobban)

2012. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen,ha az apja pisil mindig hivja oda.ezt az apuka feledata megtanitani.
2012. jan. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiammal is ez volt a baj!

Aztán csak egyszer ugy magátol elment és nézem állva pisil!

Rájott hogy a fiuknak ugy kell,mert a bölcsibe minden fiu ugy pisilt! :)

2012. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menjetek ki a szabadba tavasszal és apával lőjjenek távolba, vagy ami még aranyos és télen is kivitelezhető otthon, dili-boltokban vagy a neten is lehet kapni célkeresztet, amit a wc-be lehet rakni. Apa mutassa meg, hogy kell vele játszani, és utána a pici is kedvet kap. Ne mondjátok, hogy csinálja ő is, csak apa dicsekedjen el vele, hogy ő eltalálja. Ha magától kap kedvet az utánzásra, akkor jobb kedvvel csinálja majd!

A kereszt megoldható akár üvegfestékkel is, vagy matricával (bár az gyorsan leázik).

Sok sikert és kitartást kívánok! :)

L27

2012. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, az én 6 évesem itthom még mindig ülve pisil. :)

Ha elmentek kirándulni mondjuk, akkor hogyan oldja meg? Egy ideig én is aggódtam ezen, de mikor láttam, hogy szabadban vagy idegen helyen simán állva teszi, már nem érdekel, hogy itthon ülve oldja meg. Sőt, tán még jobb is, mert nem fröcsköl mellé. :)

2012. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!