Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gáz ha elviszem magammal a 3...

Gáz ha elviszem magammal a 3 éves fiamat újságot hordani?

Figyelt kérdés

Sajnos egyenlőre nem találtam jobb munkát, és addig is amíg nincs jobb vállaltam újság kihordást itt helyben (falu).

Ma éjszakás a párom, így ő reggel 6-kor fog haza érni, és akkor aludna, de nekem kéne mennem délelőtt is hogy végezzeg határidőre.

Ugye nem gond ha viszem magammal?persze ha fárad akkor haza jövünk.


2012. jan. 16. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

mivek mennétek?szerintem ha biciklin viszed, vagy babakocsiztok, akkor egy jó kis levegőzés lesz neki.

persze jól ültözzetek fel!

2012. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Elviheted magaddal, gondolom, ő is élvezni fogja.
2012. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, miért lenne gáz?
2012. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gyalog mennénk, illetve most hogy leesett a hó, szánkóval.

Nem tudom valahogy olyan érzésem van, mintha így dolgoztatnám őt is. :(

Köszönöm a válaszokat.

2012. jan. 17. 08:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szánkóval, tuti buli. Így is, úgy is kimennétek gondolom szánkózni, így lehet összekötni a kellemeset a hasznossal. Szerintem rakj alá is egy plédet, meg takard be egy kicsit (de ezt gondolom tutod te is), aztán hajrá.

Ha más unja, akkor álljatok meg egy kicsit hógolyózni, vagy engedd szaladni a hóban kicsit.

Tök jó lenne neki szerintem.

2012. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet már el is indultatok. :)
2012. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már haza is értünk! :)

2 utcát tudtunk megcsinálni, az elsőt még élvezte, a másikon már nyűgös volt egy kicsit, de azon már muszáj volt végig jönnünk hogy haza érjünk.

Így hogy tetszett neki, meg nyugodtam, nincs már az az érzésem hogy ő is dolgozik :)

Köszi

2012. jan. 17. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!