Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kislányom fél a...

Másfél éves kislányom fél a hótól. Nem mer rálépni. Már megpróbáltunk együtt kint játszani, és a kezébe adni, de sírva fakad tőle. Mit tehetnénk? A közös séta sem megy.

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Remélem idővel megszokja, mert az én lányom is ezt csinálja. Üvölt, ha a cipőjére rámegy a hó...hihetetlen. Próbáltam elterelni a figyelmét, szaladgálni, nevetgélni, hogy lássa milyen jó is ez, de nem igazán vált be.

Azt hiszem nem adom fel, kiviszem, játszom vele, ha sír hát sír egy kicsit, de idővel szerintem jobb lesz. Nála idővel eddig minden jobb lett, mindent megszokott, csak ő nagyon érzékeny és elsőre mindentől megijed. A hótól valamiért különösképp.

Nem "izélgetem" őt sokáig, csak egy kicsit megyünk ki a hóba. Ha nem tetszik, bejövünk, másnap újra próbálkozom.

2012. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:)

Enyém is ilyen volt első télen (akkor volt 1 éves decemberben).

Utána már nem volt gond, felbátorodott :) (most volt 3 éves, imádja a havat, csak most meg nem esik, az a baj)

2012. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom egy éves és alig várom, hogy essen a hó!

Bár most kicsit elbizonytalanodtam mert nem gondoltam, hogy van gyerek amelyik fél tőle! :)

Az én hozzáállásom mindenesetre pozitív, úgyhogy én várom.Meg azt is, hogy ne cipelni kelljen a lányomat, hanem a saját 2 lábán lépkedjen benne :)

2012. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor 1,5 éves volt a kisfiam, ő is utálta a havat. Először érdekesnek tartotta, megfogta, de rájött, hogy hideg, onnantól rá sem nézett. Belelépni sem akart. Szánkóra ülni nem akart.

Tavaly már nagyon-nagyon tetszett neki. Most pedig egyfolytában sajnálkozik, hogy még nem esett elég a hóemberépítéshez:)

Elmúlik:)

2012. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Mindenkinek! Igaz, azóta sincs hó, de nem is bánom, majd következő télen újra nekigyürkőzünk :)
2012. jan. 24. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!