Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszakai ágytisztaság hogyan...

Éjszakai ágytisztaság hogyan alakult nálatok, mikorra lett stabil?

Figyelt kérdés
2 hete már száraz volt kisfiam pelusa, így levettük a pelust tegnap (be is pisilt éjjel 2x, de felébredt rá és szólt). Átöltöztünk, lepedőcsere és aludt tovább. Nem akarom már rá visszaadni ha már levettem róla éjjelre is, inkább mosok ha kell. Bár tegnap lefekvés előtt 1 órával megivott 2,5 dl tejet.
2012. jan. 19. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A fiam 2 évesen lett nappalra szobatiszta,és rá egy hónapra vettem le éjjelre is a pelust.Azon a héten kb 5 ször pisilt be,de fel ébredt rá és szólt.Volt hogy sírva ébredt hogy bepisilt,tudta hogy nem jó dolog pedig nem dorgáltam meg érte csak annyit mondtam hogy majd legközelebb szóljon ha pisilni kell.Aztán egyre ritkább volt hogy bepisilt.Azóta eltelt 3 hónap és kb 3 szor pisilt be azóta.Az biztos számít mennyit iszik lefekvés előtt.
2012. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is most ez van..zavarta a pelus,alvás előtt pisil..akkor kibírja reggelig,éjjel volt már 2x 3x hogy szólt h., pisi...de most náthás most bepisilt most éjjel,meg előtte is de már én se rakom vissza a pelust..
2012. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 2,5éves volt a kisfiam mikor már nappal se pisilt be,szólt(kb.3hét alatt lett szobatiszta).aztán éjjel is felébredt és mindig szólt, pedig volt rajta pelenka.hát levettem róla, és azóta (lassan 1éve)3x.pisilt be éjjel.akkor is, ha többet ivott este.erre amúgy nagyon kell figyelni, hogy ne igyanak este sokat.
2012. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!