Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mandulaműtét után 1 héttel...

Mandulaműtét után 1 héttel normális az elviselhetetlen lehelet?

Figyelt kérdés

4 éves kisfiamnak 8 napja vették ki a manduláját, kb 3-4 napja olyan büdös a lehelete, hogy egyszerűen rosszul vagyok tőle. :(

Reggel és este is megmossuk a fogait (én is alaposan megsikálom), de 5 perc múlva megint rémes szájszaga lesz.

Ez a seb helyén képződött lepedéktől van vagy esetleg aggódnom kéne hogy valami baja van?

Rendesen eszik és iszik, fájdalomcsillapítót nem is adtam neki mióta itthon vagyunk, mert azt mondta nem fáj neki.

Nem vérzett sem az orra sem a szája, a széklete is normális volt (nem volt fekete színű, ami vérzésre utalna).

Ma reggel óta kicsit folyik az orra.


2012. jan. 20. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hétfőn mutasd meg orvosnak.
2012. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Normális,a seben lévő lepedéktől van a rossz lehelet.Ha leválik a lepedék biztos el fog múlni,ne aggódj.
2012. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmúlt az iszonyatos szájszag, köszi a válaszokat! :)
2012. jan. 23. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!