Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért lehet lázas napok óta?...

Miért lehet lázas napok óta? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

3 napos lázon már túlvan. Csütörtökön voltunk orvosnál,de semmi extrát nem talált, minimálisan piros volt a torka, de a lázcsillapításon kívül nem mondott más tehendőt. Adom a Cebion cseppet, sok folyadékot. Enni nem nagyon eszik, nyűgös, sokat alszik, elesett, nem fájlalja semmilyét, foga már nem jön.

Azt mondta a doki, hogy ha nincs változás, jövő héten menjünk el fül-orr-gégészetre.

De nagyon idegesít, hogy még mindig 39 fokos láza van a gyereknek, nem tudni miért. Ma amint hazaér a férjem, indulunk az ügyeletre. 2 éves a gyermekem és meg már nem tudom mire gondoljak. Tapasztalat? Nálatok volt ilyen?


2012. jan. 21. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ügyeletet és korház sok folyadékor itass vele tényleg nem normális
2012. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de mint írtam, megyünk az ügyeletre, és iszik rendesen.
2012. jan. 21. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú remélem jobban van az én kisfiam is lázas volt és kiderült,hogy tüdőgyulladása van.Hat napig lázas volt kúppal ment le és szedtünk egy rahedli gyógyszert(ráadásul úgy kellett beletömni,mert utálja).Jobbulást nektek.
2012. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!