Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves gyerekeden van már...

2,5 éves gyerekeden van már anyajegy?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van, hogy a gyerek anyajeggyel születik (innen ered a neve is)
2012. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze. Az első anyajegye kb. 2 hónaposan jött ki rajta, a második nem sokkal később. Már van rajta több is, igaz még nagyon ici-picik aprók és halványak. A két első közül is az egyik nagyon halvány, a másik világos barna. Az a szexepilje. :) Rajtam rengeteg anyajegy, gondolom ezért van már rajta is.
2012. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
van, a másfél évesen is. És tényleg ott, ahol nekem is :)
2012. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy nagyon érdekes helyen egy anyajegyem, és az biztos hogy születésem óta ott van, mondta anyukám. Szerintem ez is egyénfüggő, teljesen normális ha egy egészen kicsi gyereken is van. :)
2012. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az én kislányomon egyetlen egy anyajegy van,igazából nem is tudtam mikor jelennek meg először.1 éves kora körül jött elő azóta sehol.Ezek szerint egyén függő.

2012. jan. 22. 20:21
 6/12 anonim ***** válasza:
A 2 éves fiamnak kettő van, és szintén 1 évesen jött ki az első.
2012. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Anyajeggyel a lábán született. Először azt hittem, hogy sérült neki és seb, de csak nem múlt el.

Azóta van a combikáján és a karján is ugyanott ahol nekem. Egyenlőre ennyi és remélem nem is nagyon lesz több (nekem még a nyakamon is van egy, ezért sokszor nézem a nyakát)

2012. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kisifamnak születése óta van a combján egy jól látható, nem pici anyajegy. Nekem nincs, de a férjemnek van majdnem ugyanott, szóval ez valójában egy apajegy :-))
2012. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak a popsiján van kettő, nagyon szexi lesz. :)
2012. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ó, az en fiam az egyetlen, akin nincs?

marciusban lesz 3 eves

szerintem majd tuti rengeteg lesz rajta egyebkent, mert apa tele van veluk (parat le is kellett vetetni), rajtam szerintem olyan "keves" mennyisegu van (max 5)

2012. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!