Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan gyerek, amelyik...

Van olyan gyerek, amelyik abszolut NEM sir a bölcsödebe?

Figyelt kérdés
Egy baratnom,ma vitte,Ma volt az elso nap es nem sirt.
2012. jan. 23. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, van. Az enyém sem írt. Nagyon élvezte, alig várta a másnapot, hogy mehessen. Aztán kb. 2 hét múlva már nem várta annyira, de nem sírt. És azóta sem fordult még elő egyszer sem.
2012. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nagy sem sirt elso par hetben es utana is csak 1-2x.

A kicsi oktonerben kezdte es meg 1x sem sirt. Most mar beszokott teljesen, remelem igy is marad.

De sajnos jovo hettol 1-1 oraval korabban mennek be reggel es tovabb maradnak du, na azt nem tudom hogy viselik majd.

2012. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én fiam szoktatás alatt egyáltalán nem sírt,azóta is nagyon ritkán.inkább ha már elfárad,hét vége felé járunk,és inkább velem lenne,akkor van egy kicsit hiszti,de amikor kilépek az ajtón,már csend van
2012. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém sem sírt, amikor először otthagytam, akkor is csak ilyen kis "mmmmmm-mmmmm" hangot adott, amikor vitte be a gondozónő, de amikor mentem érte, mondták, hogy rögvest el is terelték a figyelmét, és nem volt semmi sírás.
2012. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyém sem sírt, vidáman ment az elején. Majd pár hét után "tisztességből" nyavalygott egy kicsit, de igazi nagy síró jelenet nem volt. ha nem sír örülj neki. Barátnőm kisia 1 éven keresztül sírva járt, nem volt jó se neki se a gyereknek.
2012. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az é kislányom sem sírt. Az első pár hétben alig várta, hogy mehessen. Aztán amikor rájött, hogy ezután minden nap ez lesz, akkor 1-2 nap nyöszörgött, de aztán újra minden rendben lett, örömmel megy, de azért nagyon örül, amikor megyek érte. Azt olvastam, hogy állítólag ha érzelmileg kiegyensúlyozott az anya-gyerek kapcsolat, akkor a gyermek könnyebben szakad el a szülőtől, így a bölcsit is jobban viseli, elfogadja.
2012. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!