Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik pesti kórházat és...

Melyik pesti kórházat és orvost ajánljátok?

Figyelt kérdés

Nekem olyan problémám van,hogy székesfehérvári vagyok,és a Kisfiamat gégészetre és sebészetre kell vinnem,de én a fehérvári kórházba semmiképpen nem viszem,se az ellátással,se a modorukkal nem vagyok megelégedve,így ugy döntöttem Pestre felviszem..kérlek titeket tapasztalataitok alapján ajánljatok orvost és kórházat!!

Köszönöm!!


2012. jan. 24. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészt keresel?Mi a probléma pontosan.A Szent László kórházban ismerek egy jó fül-orr-gégészt,de ehhez többet kéne tudnom.
2012. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Bajcsy kórházba tudok egy nagyon jó füll-orr-gégészt,de az rendel az V.kerületben egy magánrendelésen is,de ott viszont 6000 ft-ot kell fizetni.Sebész főorvosnőt viszont a XI.kerületben az Sztk-ban tudok ajánlani.Nagyon szuper főorvosnő évek óta hozzá járunk.Ha érdekel szívesen leírom a nevüket.

Mi a probléma?


4 gyerkőc anyukája

2012. jan. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fül-orr-gégészhez a pulmonológus küldte,hogy megvizsgálják,hogy nem e az orrmandulája miatt fullad...


Sebészetre pedig a kukiját felhuzni kell vinnem,mert születése ota le van tapadva,és most 2,5éves,de a doki azt mondta várjam meg mig a pelenkát letesszük...de már megbántam:( mert sokan mondták,hogy picinek kellett volna felhuzatnom:(

2012. jan. 24. 10:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a heim pál és a madarász kh. nagyon jó. kedvesek, szakmailag is jók. mi oda szoktunk menni,eddig bárkivel találkoztunk kedvesek voltak. Sebészet is van ott, sajnos azt is megjártuk már, röntgenestől, és szintén gyerekbarátok, kedvesek, türelmesek voltak.
2012. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kukit felhúzatni mindenképpen a heim pálba vidd. Nekünk 1 mp. volt, kb. ugyanennyi ideig tartó sírással és utána, itthon sem volt extra gond. Kezelni kellett, azt nem szerette a kisfiam, de nem sírt, könnyen pisilt stb.
2012. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Heim Pállal nagyon meg vagyok elégedve, és az I. sz. gyerek klinikával is. Mindkettőben eltöltöttünk néhány éjszakát, igaz nem gégészeten, és sebészeten, de az "ellátás" remek volt! Kivéve nekem. A gyerek viszont nagyon élvezte, szinte szereti a kórházakat (mondjuk én is úgy állítottam be a dolgot, hogy milyen buli ez nekünk).

A dokik is nagyon rendesek, odafigyelőek voltak, és minden elmagyaráztak nekünk.

Bár én, és a családom nagyon szerencsések vagyunk doki ügyben. Mindig kifogjuk a rendes dokikat, akik még pénzt sem várnak el tőlünk.

2012. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fül-orr- gégészetre az I.sz.gyermekklinikát ajánlom, 8.kerületben van és ott gyakorlatilag bármelyiket a két doktornő közül (Dr.Gőtze Judit és Dr.Mertz Katalin), mi a Gőtze doktornőnél voltunk,maximálisan elégedett vagyok, de az egész kórházzal!!!!!!! Nagyon emberi!
2012. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még egy ajánlat:)


Szent Imre kórház-dr.Barkóczi Bea.

Nagyon szép kórház,normális kórtermekkel,modern felszereltséggel.

A dr.nő fantasztikusan aranyos,kedves,hihetetlenül jó ember, mindkét gyerekemet ő műtötte,anno nekem is fórumon ajánlották.

Ha kell szívesen adok tel.számot.

2012. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!