Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 4 éves kislánynak milyen...

Egy 4 éves kislánynak milyen mese való?

Figyelt kérdés
A 4 éves unokahúgomat szeretném meglepni pár mesével. Nem nagyon szokott tévézni, mivel (szerencsére) az anyukája inkább elviszi játszani, minthogy leültesse a TV elé. Ettől függetlenül néha megnézhet pár mesefilmet. Milyeneket ajánlotok?

2012. jan. 24. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Dóra a felfedező, Bogyó és Babóca, Fifi virágoskertje, Eperke, Thomas a gőzmozdony.
2012. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
SpongyaBob
2012. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. válaszolót kiegészítve: Mickey egér játszótere, Kockásfülű nyúl, Franklin, Peppa malac (Peppa Pig), Chuggington.

Ezek mind sorozatok, rövid, max. 20 perces (kivéve az Eperkét, mert az kb. 40 perc) epizódokkal. Ha hosszabb mesét is nézhet, akkor pl. Csingiling, Disney hercegnős mesék.

2012. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Kis királylány, most a Spárban akciósan lehet megvenni a 3 évedot, ami 15 kb. 10 perces mese és most 1500 Ft.
2012. jan. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a Spongyabobot nem szeretem, ha nézi, az elég "idétlen" mese.
2012. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: A Spogyabob nem ilyen kicsiknek való szerintem. Néha ijesztő és a poénok jó részét nem értheti meg egy kisgyerek. Inkább kamaszoknak való idiótaság.
2012. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Spongyát semmiféleképpen nem, de a többit nagyon szépen köszönöm :)
2012. jan. 26. 08:34
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem semmilyen, Vekerdi Tamás szerint a gyerekek idegrendszere kb 6 éves korig nem képes mozgó képeket feldolgozni, bármit néz feszült lesz tőle
2012. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
4 éves kishugom van és a szilajtól kezdve az oroszlánkirályon át mindent megnéz. az ogaz hogy a bogyó és babóca a kedvenc de amit talál a youtubeon azt mind megnézi. mickey egér, én kicsi pónim, magyar népmesék, eperkét, a chugginktont, fifit. szóval minden félét néznek még, ami színes.
2012. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csupán apró megjegyzés, hogy a SpongyaBob tíz éves kor fölött ajánlott.


*kérdésre:

Kisvakond

Bob és Bobek

Kalán néni meséi (árulják DVD-n)

Totoro, a varázserdő titka

A hetedik testvér

2012. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!