Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet őrültségnek hangzik, de...

Lehet őrültségnek hangzik, de hallottatok olyasmit, vagy elvileg létezhet hogy egy másfél éves gyerek úgy felhúzza magát a kiságyában, felkapaszkodjon, hogy kiesik (, ha természetesen teljesen lent van a matrac)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez lehetséges szerintem. a kistesóm 3 hónapja, 14 hós korában (én magam 30 vagyok, de apukám új házasságából született), kimászott az ágyból. úgyhogy lehet. én már most is figyelek, hogy ne legyensemmi plüssállat stb a z ágyban amire ráálhatna, pedig még csak 13 hós.
2010. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne??? Az öcsém is megcsinálta, hatalmasat koppant a padlón.. Én nem szoktam a kiságyban hagyni soha, csak ha alszik.
2010. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi,én is azért kérdezem,mert ez a "legújabb" félelmem,mindig kreálok magamnak valamit,amin aztán agyalhatok,szval most ettől parázok.
2010. jan. 20. 13:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet.
2010. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha félsz ettől, akkor tégy az ágy elé egy jó vastag paplant, nagypárnát, akármit. Akkor egy kicsit megnyugszol. (nekem is szoktak hülye gondolataim lenni...:)
2010. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

:-)

Köszi.

2010. jan. 20. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én most megnéztem a kiságyat,70cm magas a rács,81cm a kislányom,én megdöbbennék rajta,persze ha nagyon ügyes biztosan megtudja oldani,hogy kijöjjön belőle.
2010. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat persze,a kisded korú babák elbírják a saját súlyukat,tehát fel is húzhatja magát.Személy szerint szerencsére nem tapasztaltam,de már több ismerősömtől is hallottam.Mi mikor már stabilan járt a lányunk a kiságy rácsából kivettünk 2-3 rudat,így önállóan közlekedett ki és be,nem kellett felkapaszkodnia ahhoz,hogy kijöjjön belőle.Lassan a fiamnál is kivesszük.
2010. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 évesen kiszálltam.Gyakran viccelődnek is vele-rajtam.Egyébként,úgy valószínűbb,ha maga alá pakolja a játékokat.Nálunk "örökletes",mert valamin mindig próbálkozik pl:takaró,baba.Még csak 10 hónapos.
2010. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Huh,akkor azt hiszem én is odafigyelek a babákra,meg amiket bepakol időnként párnát magának a rácson keresztül.

Tényleg nagyon vigyázni kell rájuk.Üdv mindenkinek.

2010. jan. 21. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!