Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korig "normális"...

Mennyi idős korig "normális" ha egy kisfiú az apuval fürdik?

Figyelt kérdés
1,5 éves a kisfiam, mindig igy van este nálunk, néha velem vagy egyedül ül a kádban de leginkább apával.. (addig én konyha romeltakaritás) mennyi idös koráig normális ez?
2012. jan. 25. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a gyereket nem zavarja. Gondolom kb 10-12 éves korig, amíg nem kezd kamaszodni.
2012. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ameddig neki nem kényelmetlen, vagy kínos. Bár az érdeklődő korban (3-4) már nem biztos, hogy szerencsés, mert mindenkinek elkürtöli kinek mije van és milyen kinézettel, de ha ez valakit nem zavar, akkor majd a gyerek eldönti, mikortól lesz neki ciki :)
2012. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
off, 2-es, sírtam a nevetéstől ezen, ahogy elképzeltem, hogy mondja a családnak a fiam... erre nem is gondoltam még, majd szem előtt tartom.
2012. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az 5 éves fiam még együtt fürdik apával. Nem is tudjuk ezt kikerülni, mert amint meghallja, hogy apa engedi a vizet, már robog is be a fürdőszobába, hogy ő is beüljön mellé. A mókás az, amikor a két évesünk (szintén fiú) is be akar csatlakozni a közös pancsiba és pár percen belül már hárman csücsülnek a kádban.

Nálunk egyébként inkább a férjemet zavarja a közös pancsi, mert ilyen "tumultusban" már nem lehet kényelmesen megfürdeni :)

2012. jan. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kortól független. Amíg a gyereket nem zavarja. De anyukájával is fürödhet kisfiú és apukájával is kislány, az a lényeg, hogy csak addig, amíg a gyerek ezt igényli!
2012. jan. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!