Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog, hogy egy 10...

Normális dolog, hogy egy 10 éves kisfiú még mindig az anyjával alszik, ráadásul egy ágyban? Hagy-e benne lelkileg valami nyomot?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a lelki torzulásokra: szexuális stb..

Egyébként teljes családról van szó, arról nincs tudomásom, hogy az apukának mi erről a véleménye. A kisfiúnak van külön birodalma is, és amennyire én tudom nem fél egyedül, nem tart mumusoktól...


2008. júl. 10. 18:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Normálist akartam írni, véletlenül "m"-el sikerült ;)
2008. júl. 10. 18:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon libralis vagyok, de egy picit tenyleg idos ehhez a fiucska mar.
2008. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem igazán.Már ennyi idösen a saját ágyában a heje.
2008. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez gáz. Ha abból indulok ki, hogy a férjem vissza tud emlékezni, hogy 5 évesen mit látott a strand női öltözőjében és mennyire élénken él máig benne, akkor elgondolkodtató, hogy erre a szegény gyerekre mennyire rányomja bélyegét. Mondjuk Győzike is 15 éves koráig aludt az anyjával, de azért ne ebből induljunk ki. Megjegyzem az anya részéről is beteges.
2008. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!