Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves gyereknek lehet adni...

5 éves gyereknek lehet adni antibiotikumot tablettába? Mert nem hajlandó a szirupot megenni. Kihányja.

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt az rovossal kell megbeszélni, mert antibiotikumot az orvos írja fel.

de persze lehetne, csak azt még kevésbé szokták a gyerekek lenyelni.

2012. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az orvos írja fel..van amelyik szirupot megeszi,van amit nem.A tabletát lenyelte eddig.Azért itt kérdem,mert érdekelt volna,hogy más 5 éves kapott e már tabit?
2012. jan. 26. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért írok mert kíváncsi vagyok a válaszokra. De ha legközelebb megyünk orvoshoz meg is kérdezem. A fiam sem szereti a szirupokat, a tabletta könnyebben ment. SJó lenne mindenből arra váltani. Fájdalomra, lázra, antibiotikum stb
2012. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk már,és sikeresen le is nyelte(a doki irta ki ay antibiotikumos kapszulát)!:))
2012. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk ilyet van direkt olyan amin nincs filmbevonat nem emlekszem a nevere, de konnyu lenyelni en megmutattam neki elotte egy tic-tac al hogyan kell csinalni. Ha megsem megy neki akkor ezt ugyanugy ossze lehet torni konnyen mert olyan szolocukros allagu annyira nem is volt keseru. Kicsit nagy ezert hogy meg ne akadjon en kettetortem.
2012. jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem le tudja nyelni. Én 5-6 éves koromban kaptam először tablettát, mert nem maradt meg bennem semmilyen szirup.
2012. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!